Flying Blue: Nowe kierunki w promocji milowej

2 listopada 2018 11:00
Linie Air France i KLM ogłosiły wczoraj (2.11) nowe kierunki dostępne w promocyjnych stawkach milowych dla członków programu lojalnościowego Flying Blue.
Reklama
W ramach cyklicznej akcji "Promo Awards" pojawia się możliwość zarezerwowania biletów w stawkach o 20-50% niższych od standardowej liczby mil obowiązującej w programie Flying Blue. Aktualna odsłona promocji dotyczy podróży od 1 stycznia do 28 lutego 2019 r., a rezerwacji w jej ramach można dokonywać do 30 listopada br.


Tym razem promocją objęte są wybrane przeloty europejskie oraz rejsy z Europy do USA, Afryki, Azji i na Bliski Wschód. Pełny wykaz kierunków i stawek milowych w aktualnej edycji "Promo Awards" znajduje się tutaj.

Spośród dostępnych tras najciekawsze w tej edycji wydają się połączenia z Europy na zachodnie wybrzeże USA. Przykładowo przelot z Warszawy do Seattle w klasie ekonomicznej kosztuje 11 tys. mil i 121,77 euro.


Atrakcyjnie kształtują się również stawki za bilety w klasie biznes do wybranych miast chińskich, np. z Warszawy do Chengdu taki bilet w jedną stronę kosztuje 45 tys. mil i 175,70 euro.


Bilety rezerwowane za mile w promocyjnych stawkach podlegają następującym zasadom:
  • Rezerwacji można dokonywać wyłącznie na stronie Air France lub KLM, nie jest dostępna w innych kanałach rezerwacyjnych
  • Liczba miejsc na danej trasie jest ograniczona
  • Daty podróży nie mogą być zmieniane i bilety są niezwracalne
  • Przerwa w podróży (stopover) nie jest dopuszczalna
  • Można rezerwować bilety w jedną lub w obie strony
  • Promocyjne stawki dotyczą podróży w klasach ekonomicznej, ekonomicznej premium lub biznes, w zależności od wybranej trasy i dostępności miejsc

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy