Zimowy czarter z Łodzi na Karaiby

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
24 października 2018 10:00
4 komentarze
Od 7 listopada br. można będzie polecieć z Łodzi na Dominikanę. To oferta Biura Podróży Neckermann, z którym łódzkie lotnisko rozpoczyna współpracę.
Reklama

Pasażer, który wykupi wycieczkę na Dominikanę, poleci z Łodzi samolotem Lufthansy do Monachium. Tam przesiądzie się do samolotu linii Condor, którym odbędzie dalszą podróż na lotnisko Punta Cana na Dominikanie. Condor to komfortowa linia lotnicza należąca do jednego z największych koncernów turystycznych na świecie Thomas Cook, którego częścią jest Neckermann. Pasażerowie odprawią się w Łodzi, bagaż nadadzą w Łodzi, a odbiorą na Dominikanie. Podczas rejsów mają zapewnione posiłki.

Godziny przesiadek zostały tak dopasowane, by nie czekać zbyt długo na kolejny lot. Rozpoczynający podróż w Łodzi o godz. 12.45, wyląduje w Monachium o godz. 14.10, a o godz. 16.55 będzie miał samolot na Dominikanę. W drodze powrotnej wyląduje w Monachium o godz. 9.25, a o godz. 10.45 odleci już do Łodzi. Wyloty zaplanowano w środy, a loty powroty we wtorki.

- Bardzo cieszy nas współpraca z Neckermannem i propozycja wyjazdów na Dominikanę. Tak egzotycznej oferty, w dodatku w sezonie zimowym, łódzkie lotnisko jeszcze nie miało. Mam nadzieję, że nasi pasażerowie chętnie będą latać na Karaiby – mówi Anna Midera, prezes Portu Lotniczego w Łodzi.


- Cieszymy się, że możemy zaoferować mieszkańcom województwa łódzkiego nowe, atrakcyjne kierunki wakacyjne z bezpośrednim wylotem z ich rodzimego lotniska - mówi Maciej Nykiel, Prezes Neckermann Podróże.- Łódź ma ogromny, nieodkryty potencjał, a lokalne lotnisko dysponuje doskonałą infrastrukturą do organizacji lotów wakacyjnych. Oprócz Dominikany i Bułgarii łodzianie polecą z nami z Lublinka także do Tajlandii, Singapuru, na Malediwy a także do wielu miast Europy na City Breaks m.in. do Paryża, Wiednia, Rzymu, Nicei, Neapolu czy Madrytu - mówi Maciej Nykiel, prezes Neckermann Podróże.

Łódzkie lotnisko i Biuro Podróży Neckermann mają także plany na sezon wakacyjny w 2019 roku. Po raz pierwszy w Łodzi Neckermann podstawi swój samolot czarterowy. Od 18 czerwca można będzie polecieć do Burgas. Mieszkańcy Łodzi i regionu będą mieli większe możliwości organizacji wakacyjnego wypoczynku, ponieważ do Bułgarii można teraz polecieć także na pięć lub dziesięć dni, oprócz tradycyjnych tygodnia lub dwóch dostępnych w dotychczasowej ofercie biur podróży. Latem do Burgas można będzie polecieć we wtorek, a wrócić w kolejny piątek, po 10 dniach pobytu.


- Jesteśmy jednym z największych organizatorów wypoczynku na czarnomorskim wybrzeżu. Fanatyczne plaże, krótki przelot i bardzo dobry stosunek ceny do jakości to główne atuty Bułgarii, która jest jednym z najpopularniejszych kierunków wypoczynku, w tym zdecydowanym numerem jeden wśród rodzin. Tylko w rejonie Słonecznego Brzegu oferujemy ponad 80 hoteli, w tym pięć klubów Lollo&Bernie z polskimi animatorami – dodaje Nykiel.

- Zainteresowanie mieszkańców Łodzi i regionu wakacjami w Bułgarii podczas ostatnich wakacji przełożyło się na bogatszą ofertę, którą touroperatorzy przygotowali na kolejne lato. Trzy samoloty tygodniowo do Burgas spowodują, że długość wypoczynku w Bułgarii można będzie „uszyć” na swoją miarę, niekoniecznie wyjeżdżając na tydzień lub dwa – zauważa Midera.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
mppt 2018-11-02 12:26   
mppt - Profil mppt
Idąc tym tokiem rozumowania to Lufthansa otworzyła połączenie z Łodzi na Heathrow
gość_6b13c 2018-10-24 12:53   
gość_6b13c - Profil gość_6b13c
to nie żaden czarter z Łodzi. Z monachium zresztą też. Condor obsługuje połączenia rozkładowo nie czarterowo. Co za bzdura napisana na zlecenie touroperatora - zero profesjonalizmu.
gość_a1509 2018-10-24 12:11   
gość_a1509 - Profil gość_a1509
Super tylko póki co nie można wybrać Łodzi na lotnisko wylotowe na stronie Neckermann.pl
Są za to wszystkie inne lotniska.
Jest możliwość wylotu z Lublina do Chorwacji czy z Rzeszowa na Kubę i Dominikanę.

Znacznie bogatsza oferta czarterów jest dla lotnisk które mają połączenia Lufthansy z Frankfurtem.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama