×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Cathay: Więcej lotów m.in. do Frankfurtu i Madrytu


Cathay Pacific zwiększy częstotliwość lotów na czterech trasach do Europy, Azji i Australii.


Od 31 marca 2019 roku pasażerowie podróżujący między Frankfurtem a Hong Kongiem otrzymają dziesięć lotów tygodniowo zamiast obecnych siedmiu. Zwiększenie częstotliwości (w okresie letniego szczytu wakacyjnego, tj. czerwiec-październik) obejmie także połączenie z Madrytu - zamiast pięciu lotów tygodniowo przewoźnik zaproponuje pasażerom siedem rejsów do Azji.

Zmiany zostaną wprowadzone także na połączeniach z Hong Kongu do Adelajdy i z Hong Kongu do Tokio. W pierwszym przypadku przewoźnik nie tylko zwiększy ilość lotów do sześciu tygodniowo, ale także dostosuje rozkład pod lepsze przesiadki na loty do Europy, w drugim natomiast zwiększy od 28 października br. częstotliwość z sześciu do siedmiu lotów dziennie.


Cathay Pacific bieżący rok może zaliczyć do wyjątkowo udanych. Linie w 2018 roku zainaugurowały już nowe trasy do Brukseli, Kopenhagi, Dublina, Nankinu, Jinan i Waszyngtonu, natomiast jeszcze przed końcem roku rozpoczną operowanie na trasach do Kapsztadu, Davao i Medanu.gość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie