×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


"Przekąski na drogę". Test nowej usługi dla pasażerów Lufthansy


Aby ułatwić podróżowanie klientom w pośpiechu, Lufthansa opracowała inteligentne rozwiązanie o nazwie „Delights to Go” (Przysmaki na drogę). Nowa opcja cateringu jest wstępnie testowana przez sześć miesięcy na lotnisku w Monachium, już od 5 września br.Osoby często latające, całkiem dobrze znają tę sytuację: jesteś w drodze na lotnisko i nie możesz się doczekać filiżanki kawy i małej przekąski w saloniku Lufthansy. Jednak, gdy faktycznie docierasz na lotnisko, patrzysz na zegar i zdajesz sobie sprawę, że czas ucieka. Pasażerowie Lufthansy z dostępem do saloniku mogą teraz korzystać z wysokiej jakości przekąsek i napojów w pięknie zaprojektowanej strefie samoobsługowej, położonej w centrum Terminala 2 w pobliżu bramki G19. 


Oferta jest bezpłatna i dostępna za pomocą karty pokładowej. Dzięki nowoczesnemu, interaktywnemu interfejsowi gość może wybrać jedno z trzech pudełek koneserskich, z kategorii wyświetlanych na ekranie. Kategorie te obejmują:
  • Classic (np. wrap z tuńczyka lub sałatka grecka), 
  • Balance (np. kanapka z kiełkami, gruszką i musztardą figową lub sałatka z imbirem i quinoa), 
  • Local (np. sałatka z kiełbasy monachijskiej). 
Składniki te uzupełniane są słodką lub słoną przekąską, świeżym owocem i małą butelką wody. Oferta zmienia się co dwa tygodnie. 

Po wybraniu kategorii, box - atrakcyjne i wytrzymałe pudełko kartonowe - wsuwa się do ergonomicznie umieszczonej kieszeni wyjściowej bezpośrednio pod monitorem. Goście mają też do wyboru kawę, herbatę, wodę i różne soki. Po wybraniu napoju, kubek można umieścić we wbudowanym w pudełku uchwycie na napój, cały posiłek zapakować do papierowej torby, a pasażer może się spieszyć do swojego gate’u. 


Lufthansa opracowała nową opcję przekąski po przeprowadzeniu testu terenowego na szybką przekąskę w saloniku Senator we Frankfurcie. Wyniki pokazały, że wielu spieszących się gości szuka wydajnej i oszczędzającej czas oferty gastronomicznej w postaci oferty na wynos. Jeśli masz więcej czasu, możesz oczywiście nadal odwiedzić jeden z wielu saloników Lufthansy na lotnisku w Monachium.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_8daef - Profil
gość_8daef
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie