"Przekąski na drogę". Test nowej usługi dla pasażerów Lufthansy

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
01 października 2018 09:48
4 komentarze
Aby ułatwić podróżowanie klientom w pośpiechu, Lufthansa opracowała inteligentne rozwiązanie o nazwie „Delights to Go” (Przysmaki na drogę). Nowa opcja cateringu jest wstępnie testowana przez sześć miesięcy na lotnisku w Monachium, już od 5 września br.
Reklama

Osoby często latające, całkiem dobrze znają tę sytuację: jesteś w drodze na lotnisko i nie możesz się doczekać filiżanki kawy i małej przekąski w saloniku Lufthansy. Jednak, gdy faktycznie docierasz na lotnisko, patrzysz na zegar i zdajesz sobie sprawę, że czas ucieka. Pasażerowie Lufthansy z dostępem do saloniku mogą teraz korzystać z wysokiej jakości przekąsek i napojów w pięknie zaprojektowanej strefie samoobsługowej, położonej w centrum Terminala 2 w pobliżu bramki G19.


Oferta jest bezpłatna i dostępna za pomocą karty pokładowej. Dzięki nowoczesnemu, interaktywnemu interfejsowi gość może wybrać jedno z trzech pudełek koneserskich, z kategorii wyświetlanych na ekranie. Kategorie te obejmują:
  • Classic (np. wrap z tuńczyka lub sałatka grecka),
  • Balance (np. kanapka z kiełkami, gruszką i musztardą figową lub sałatka z imbirem i quinoa),
  • Local (np. sałatka z kiełbasy monachijskiej).
Składniki te uzupełniane są słodką lub słoną przekąską, świeżym owocem i małą butelką wody. Oferta zmienia się co dwa tygodnie.

Po wybraniu kategorii, box - atrakcyjne i wytrzymałe pudełko kartonowe - wsuwa się do ergonomicznie umieszczonej kieszeni wyjściowej bezpośrednio pod monitorem. Goście mają też do wyboru kawę, herbatę, wodę i różne soki. Po wybraniu napoju, kubek można umieścić we wbudowanym w pudełku uchwycie na napój, cały posiłek zapakować do papierowej torby, a pasażer może się spieszyć do swojego gate’u.


Lufthansa opracowała nową opcję przekąski po przeprowadzeniu testu terenowego na szybką przekąskę w saloniku Senator we Frankfurcie. Wyniki pokazały, że wielu spieszących się gości szuka wydajnej i oszczędzającej czas oferty gastronomicznej w postaci oferty na wynos. Jeśli masz więcej czasu, możesz oczywiście nadal odwiedzić jeden z wielu saloników Lufthansy na lotnisku w Monachium.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_79ac3 2018-10-02 11:17   
gość_79ac3 - Profil gość_79ac3
Zgodnie z rozumieniem przez Lufthansę określenia "pasażer statusowy" dotyczyć to powinno również posiadaczy srebrnych kart "Frequent Traveller" w programie Miles and More, o ile oczywiście jest się uprawnionym do skorzystania z lounge'u w danym momencie
gość_dd0cd 2018-10-01 17:07   
gość_dd0cd - Profil gość_dd0cd
gość_f6b9e: to o czym mówisz, to był serwis dla każdego pasażera, w ten sposób Lufthansa ułatwiała załogom prace w czasie krótkich lotów. W tym wypadku mowa o serwisie tylko dla pasażerów, którzy maja wstęp do business lounge, niezależnie od serwisu na pokładzie.
adam7691 2018-10-01 14:59   
adam7691 - Profil adam7691
Czyli status Frequent Traveller wystarczy, żeby z tego skorzystać?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama