×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Aelia Duty Free partnerem ogólnopolskiej kampanii French Touch


Ruszyła czwarta edycja kampanii French Touch, która zachęca Polaków do odkrywania Francji na nowo. Tak jak w poprzednich latach partnerem akcji jest sieć sklepów wolnocłowych Aelia Duty Free.
Organizatorem kampanii French Touch jest Ambasada Francji w Polsce oraz agencja Cryptone. W tegorocznej akcji bierze udział ponad 60 firm. Wśród nich jest sieć sklepów wolnocłowych Aelia Duty Free, wchodzących w skład Lagardere.

- To już czwarta edycja kampanii French Touch w Polsce. W tym roku postawiliśmy na zmysły tj. wzrok, słuch, smak, węch i dotyk. Myślę, że po raz kolejny zaskoczymy różnorodnością i każdy znajdzie coś interesującego dla siebie – mówi Sylwia Sasal, rzecznik prasowa French Touch.Akcja French Touch ma być swoistą celebracją Święta Francji w Polsce i inspiracją Polaków do odkrywania francuskiej kuchni, muzyki, mody kina oraz francuskich produktów. 

W ramach kampanii od 14 września do 1 października br. będzie można kupić francuskie produkty w atrakcyjnych cenach. O szczegółach organizowanych w tym czasie wyjątkowych okazji i promocji można dowiedzieć z magazynu La Belle Vie!” dostępnego m.in. w punktach Aelia Duty Free.
gość_c185c - Profil
gość_c185c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie