×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Cztery kierunki czarterowe z Łodzi w 2019


Biura podróży Rainbow i TUI polecą w lecie 2019 roku z Łodzi do Antalyi, Burgas, Dubrownika i na Zakynthos.


Kończy się tegoroczny sezon wakacyjnych czarterów na łódzkim lotnisku. Łodzianie chętnie korzystają, z lotów do Burgas i Antalyi. Wedle zapewnień przedstawicieli lotniska duże zainteresowanie ofertą ułatwiało rozmowy z touroperatorami na temat planów na lato 2019 roku. Choć negocjacje jeszcze trwają, to już teraz oferta czarterów z łódzkiego lotniska zapowiada się bardzo interesująco.

Przede wszystkim dziękuję łodziankom i łodzianom, a także wszystkim mieszkańcom naszego regionu za to, że chętnie wybierali nasze lotnisko jako początek wakacyjnej przygody. Do tej pory poleciało od nas na wakacje ponad 10 tysięcy osób. Ten dobry trend obserwowali touroperatorzy i dlatego odważniej wejdą na nasze lotnisko w przyszłym sezonie. Bardzo dobre wypełnienie samolotów czarterowych to dla mnie ogromna pomoc w negocjacjach dotyczących przyszłorocznej oferty – co widać po nowych destynacjach na przyszły rok, jak również istotnemu zwiększeniu tegorocznych częstotliwości - powiedziała Anna Midera, prezes Portu Lotniczego Łódź.


Zakończyliśmy pierwszy etap negocjacji i możemy już przedstawić efekty, ale zastrzegam, że negocjacje jeszcze trwają i mamy nadzieję w kolejnych miesiącach uzupełniać zaprezentowaną dziś ofertę. W tym sezonie startowaliśmy z dwoma kierunkami czarterowymi, w przyszłym to już cztery i bardzo bogata oferta hotelowa i wypadowa, szczególnie za sprawą połączenia do Dubrownika, które będzie pierwszym w historii naszego lotniska. Po raz pierwszy w historii touroperator TUI zdecydował nawiązać z nami współpracę i samodzielnie uruchamia połączenia do Burgas i Antalyi – mówi Artur Fraj, dyrektor handlowy Portu Lotniczego Łódź. 

Dwa tegoroczne wakacyjne kierunki, Turcja i Bułgaria, pozostaną w ofercie na przyszły rok. Loty do Burgas będą obsługiwane co najmniej trzy razy w tygodniu. Organizatorami wakacji w Bułgarii są Rainbow i TUI. Te biura podróży będą miały również w ofercie Turcję. 


Rainbow proponuje, oprócz Bułgarii także grecką wyspę Zakynthos. To powrót po paru latach do oferty wylotów z Łodzi. Całkowitą nowością w łódzkim porcie lotniczym będzie Chorwacja. Od 6 czerwca 2019 roku można będzie polecieć z Łodzi do Dubrownika. Klienci biura Rainbow będą wypoczywać w samym Dubrowniku, na Riwierze Makarskiej, na wyspie Korculi, albo do Czarnogóry lub do Bośni i Hercegowiny.

To już kolejny rok dobrej współpracy z łódzkim lotniskiem. Tegoroczna Bułgaria była dużym sukcesem i praktycznie przez cały sezon nie było wolnych miejsc. Teraz proponujemy kolejne trzy kierunki, które od lat są naszymi hitami sprzedaży, czyli Dubrownik, Antalya i Zakynthos. Jesteśmy liderami ich sprzedaży w całej Polsce. Oferta Lato 2019 już wystartowała - mówi Emilia Bratkowska, dyrektor promocji Biura Podróży Rainbow.gość_27b4c - Profil
gość_27b4c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie