×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jet Air: Szczecin - Poznań - Kraków
Wczoraj (14.09) zainaugurowano połączenie lotnicze ze Szczecina przez Poznań do Krakowa. Połączenie to obsługiwane będzię póki co przez samoloty Jetstream 2 razy dziennie - rano i wieczorem - w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki.Dzięki temu, mieszkańcy Pomorza Zachodniego oraz Małopolski i Górnego Śląska, będą mieli możliwość zaplanowania wyjazdów służbowych czy turystycznych, bez poświęcania niemal całego dnia na dojazd w jedną stronę.- Szczecin to miasto, w którym się wychowałem. Jestem emocjonalnie związany z tym regionem, dlatego inauguracja bezpośrednich lotów krajowych ze Szczecina jest dla mnie bardzo ważna. Jestem przekonany, że nasza oferta przypadnie do gustu zarówno przedsiębiorcom podróżującym po Polsce, jak i pasażerom podróżującym prywatnie. Za wyborem samolotu, jako podstawowego środka transportu na południe kraju dla mieszkańców Pomorza Zachodniego przemawia nie tylko oszczędność czasu ale i atrakcyjna cena - powiedział Krzysztof Wicherek, prezes zarządu Jet Air.

Bilety na trasie z północy na południe w najtańszej taryfie, ze wszystkimi opłatami, kosztują 189 zł.Jet Air to polska linia lotnicza, istniejąca od 2001 roku. Od dwóch lat przewoźnik konsekwentnie rozbudowuje własną siatkę połączeń regionalnych o dużej częstotliwości. Do dyspozycji pasażerów są 18. miejscowe samoloty Jetstream i nieco większy, zabierający na pokład 46 osób ATR 42-300.
gość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie