Jet Air: Szczecin - Poznań - Kraków

Jet Air: Szczecin - Poznań - Kraków Wczoraj (14.09) zainaugurowano połączenie lotnicze ze Szczecina przez Poznań do Krakowa. Połączenie to obsługiwane będzię póki co przez samoloty Jetstream 2 razy dziennie - rano i wieczorem - w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki. Dzięki temu, mieszkańcy Pomorza Zachodniego oraz Małopolski i Górnego Śląska, będą mieli możliwość zaplanowania wyjazdów...
15/09/2009 22:37   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
4tech 2009-09-17 19:25   
4tech - Profil 4tech
wiewiorko: moze szybciej byloby wymienic te branze czy tez sektory gospodarki na ktorych sie laskawa Pani nie zna?....gdyz z ponizszego postu wynika ze Pani wiewiorka zna sie juz na lotnictwie i kolejnictwie....
wiewiorka 2009-09-17 19:16   
wiewiorka - Profil wiewiorka
Jureczku! Hotel Sobieski nie jest luksusowy a gdzie sa te stragany po drugiej stronie? Jest btam stary Dworzec Glowny ktory byl kiedys duma polskiego kolejnictwa.Ale w zwiaku z tym, ze kolejnictwo (no i oczywiscie tez lotnictowo) nie sa twoja silna strona,wiec dajmy sobie spokoj z ta dyskusja z toba.
jurek 2009-09-17 19:15   
jurek - Profil jurek
Bardzo mi przykro szot ale Eurolot nie otworzył ani jednego połączenia miedzy polskimi miastami z pominięciem Warszawy. Taka jest prawda :P
szot 2009-09-17 18:52   
szot - Profil szot
jurek: przestań że się ośmieszać z tekstem poniżej :)
jurek 2009-09-16 17:02   
jurek - Profil jurek
oj gralu> wszystko co nie eurolocie jest przeciwko szocie :P
gral 2009-09-16 16:58   
gral - Profil gral
szot: sugerujesz że Jetair pierze brudne pieniądze czy jak?
szot 2009-09-16 16:07   
szot - Profil szot
jurek: nie zawiść, tylko pomyśl, czy TY jakbyś miał swoją linię lotniczą i miliony włożone w nią, to czy otwierałbyś połączenia które nie będą generowały wystarczającego zysku? Dokładałbyś do interesu? Ja na pewno nie :) A co do otwierania połączeń wewnątrzkrajowych przez LO/K2 to jurku ja nie jestem stroną bo nie kieruję firmą;
gral 2009-09-16 12:55   
gral - Profil gral
Okęcie jest bardzo w porządku, z jednym wyjątkiem. Wizja szalonego (albo pijanego) architekta została wcielona w czyn i wyjście z rękawa po przylocie na samą górę a potem na sam dół jest kuriozalną pomyłką. No i jeszcze muszą popracować nad tempem dostarczania bagaży...
jurek 2009-09-16 12:35   
jurek - Profil jurek
Natomiast z tego połączenia do Krakowa będę korzystał. Jeny wreszcie nie będę sie musiał tłuc ciapociagiem lub samochodem po naszych fatalnych drogach.... :))))
jurek 2009-09-16 12:30   
jurek - Profil jurek
4tech: ale nie koło głównych ulic ! W Stolycy z jednej strony luksusowy hotel Sobieski a po przeciwnej stronie skrzyżowania okropne blaszane stargany . Wstyd i tyle....
4tech 2009-09-16 12:28   
4tech - Profil 4tech
ciutat: ja juz od dawien dawna twierdze ze LO powinien na kazdym lotnisku w PL zbazowac min 1 samolot do obslugi ruchu regionalnego nie tylko krajowego...a wtedy LH nie bylaby tak pewna siebie w dzialaniach na naszych lotniskach...:P
4tech 2009-09-16 12:26   
4tech - Profil 4tech
jurek....niom znalazlbym w Szczecinie podobne konstrukcje....jak i rowniez w Pile czy Poznaniu...o Bydgoszczy nie wspominajac....:)
ciutat 2009-09-16 12:26   
ciutat - Profil ciutat
a byly przeciez plany krk-gdn tyle ze stara gwardia obalila uwczesnego dyrektora siatki polczen LOT co to teraz pracuje dla Qatar ...
jurek 2009-09-16 12:21   
jurek - Profil jurek
driver800: wstręt do Okęcia przenosi mi automatycznie się z tego, że nie znoszę STOLYCY Warszawy największej wioski w Polsce. Czy w Poznaniu, Pile albo Szczecinie masz blaszane sklepiki przy głównej ulicy ??? NIE ! U nas nie ma takiego syfu jak w stolnicy np na Al. Jerozolimskiej :P
4tech 2009-09-16 12:19   
4tech - Profil 4tech
driverku....ale przyznasz ze pierwsza informacja byla bledna ....no i smiesznie brzmiala..." bezposrednie polaczenie ze Szczecina przez Poznan do Krakowa.."...///jurek: Okrecie nie jest wstretne...jest fatalne:)
2009-09-16 12:16   
 - Profil
jurku: Zgadzam się w pełni. No prawie - bo dla mnie Okęcie nie jest wstrętne. Po raz enty powiem, że je lubię ;) A przedstawiciele LOTu/EuroLOTu na tym forum mają chyba jakiś wewnętrzny kodeks nakazujący negować wszystko, co nie dotyczy LOTu. I wszystko, co dotyczy LOTu, a jest dlań niekorzystne ;p
jurek 2009-09-16 12:12   
jurek - Profil jurek
HURA !!! Szot: zawiść przez Ciebie przemawia bo Eurolot nie potrafi jakoś otworzyć połączeń miedzy polskimi miastami z pominięciem wstrętnego Okęcia :P // Nie przeszkadza mi miedzylądowanie w Poznaniu. Będzie szybciej, wygodniej i taniej niż samochodem , już nie mówiąc o PKP który jedzie ze Szczecina do Krakowa jakieś 9 godzin .....
gral 2009-09-16 11:03   
gral - Profil gral
szociku: pie... jak potłuczony. jaka powietrzna taksówka? z regularnym rozkładem lotów? i nie zapominaj, że nie tak dawno te "ich samolociki" latały również dla LOT!
marecki 2009-09-16 08:15   
marecki - Profil marecki
Nie chcę się czepiać, ale skoro połączenie jest via POZ, to nie jest bezpośrednie;) A tak w ogóle fajnie że powstało.
szot 2009-09-16 07:29   
szot - Profil szot
"Jet Air to polska linia lotnicza" - jakoś dziwnie się czuję czytając to określenie; czy to linia lotnicza? Raczej powiedziałbym, że "Jet Air to firma świadcząca lotnicze usługi transportowe na zasadzie powietrznej taksówki z tymi ich swoimi samolocikami"
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy