×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Laudamotion: Z Krakowa do Wiednia


W najbliższym sezonie zimowym linie lotnicze Laudamotion planują skupić się na poszerzeniu swojej siatki połączeń z Wiednia i uruchomić nowe trasy ze stolicy Austrii m.in. do Krakowa.


W nadchodzącym sezonie zimowym Laudamotion zbazuje na lotnisku w Wiedniu osiem samolotów i uruchomi połączenia do kilkunastu europejskich miast. Przewoźnik planuje zaoferować pasażerom rejsy ze stolicy Austrii do Krakowa, Bukaresztu, Malagi, Sewilli, Barcelony, Madrytu, Londynu Stansted, Dublina, Rzymu, Kopenhagi, Paryża Beauvais, Bolonii czy Mediolanu Bergamo - donosi serwis internetowy tip.


Loty z Krakowa do Wiednia mają wystartować 28 października 2018 roku i będą się odbywały cztery razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele.

Laudamotion, czyli wcześniejsze NIKI, zostały odkupione przez byłego mistrza świata Formuły 1, Nikiego Laudę za 50 mln euro. Teraz, projekt Austriaka został wsparty podobną kwotą ze strony Ryanaira, która ma ułatwić prowadzenie działalności w bieżącym roku.

Obecnie Laudamotion swoją działalność w szczycie sezonu letniego opierać będzie na maszynach zbazowanych na dziewięciu lotniskach w Austrii (Wiedeń), Niemczech (Berlin-Tegel, Dusseldorf, Frankfurt, Kolonia, Monachium, Norymberga, Stuttgart) i Szwajcarii (Zurych).gość_5bab6 - Profil
gość_5bab6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie