×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Baltona pokazała wizualizacje sklepów na Okęciu


Baltona otworzy na terenie obydwu terminali Lotniska Chopina w Warszawie cztery sklepy duty free, trzy butiki oraz siedem sklepów ze słodyczami, prasą i papierosami (CTN).


Trwający od 2012 r. spór Baltony z Lotniskiem Chopina został zakończony ugodą, w wyniku której podpisano 14 umów najmu powierzchni handlowych w obu terminalach Lotniska Chopina w Warszawie. 

Pierwszy sklep zostanie uruchomiony jeszcze tego lata, a pozostałe na początku 2019 roku. Całkowita powierzchnia wynajmowanych lokali wyniesie 3 tys m.kw., w tym 1,2 tys m.kw. głównego sklepu duty free.


Sklepy Baltona Duty Free będą oferować perfumy i kosmetyki. Pojawią się również słodycze i napoje alkoholowe, a także akcesoria podróżnicze i modowe. Butiki mody, w tym nowy sklep mody non-Schengen, będzie oferować szeroką gamę odzieży i akcesoriów. Kategorie CTN obejmą prasę i książki, pamiątki i unikatową ofertę polskich produktów.

- Baltona na początku lat 90. przekształciła się z operatora lokalnego w europejską markę obecną w 9 krajach europejskich. Niedawno wygraliśmy dwie koncesje Duty Free we Wrocławiu i Tallinie, które wkrótce zostaną otwarte. Oba są budowane przy użyciu nowego projektu sklepu Baltona - powiedział Piotr Kazimierski, prezes grupy Baltona.


- Jestem pewien, że będziemy zaskakiwać i zachwycać pasażerów w Warszawie niezapomniany doświadczeniem, prezentując piękno miasta i otoczenie w nowy sposób, i przyczyniając się do wagi i wzrostu z warszawskiego lotniska. Mamy dostosowane podejście do skupienia się na indywidualnych potrzebach lokalnych partnerów - dodaje.

wizualizacje: Baltona
gość_c2218 - Profil
gość_c2218
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie