Baltona pokazała wizualizacje sklepów na Okęciu

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
09 maja 2018 17:34
2 komentarze
Baltona otworzy na terenie obydwu terminali Lotniska Chopina w Warszawie cztery sklepy duty free, trzy butiki oraz siedem sklepów ze słodyczami, prasą i papierosami (CTN).
Reklama
Trwający od 2012 r. spór Baltony z Lotniskiem Chopina został zakończony ugodą, w wyniku której podpisano 14 umów najmu powierzchni handlowych w obu terminalach Lotniska Chopina w Warszawie.

Pierwszy sklep zostanie uruchomiony jeszcze tego lata, a pozostałe na początku 2019 roku. Całkowita powierzchnia wynajmowanych lokali wyniesie 3 tys m.kw., w tym 1,2 tys m.kw. głównego sklepu duty free.


Sklepy Baltona Duty Free będą oferować perfumy i kosmetyki. Pojawią się również słodycze i napoje alkoholowe, a także akcesoria podróżnicze i modowe. Butiki mody, w tym nowy sklep mody non-Schengen, będzie oferować szeroką gamę odzieży i akcesoriów. Kategorie CTN obejmą prasę i książki, pamiątki i unikatową ofertę polskich produktów.

- Baltona na początku lat 90. przekształciła się z operatora lokalnego w europejską markę obecną w 9 krajach europejskich. Niedawno wygraliśmy dwie koncesje Duty Free we Wrocławiu i Tallinie, które wkrótce zostaną otwarte. Oba są budowane przy użyciu nowego projektu sklepu Baltona - powiedział Piotr Kazimierski, prezes grupy Baltona.


- Jestem pewien, że będziemy zaskakiwać i zachwycać pasażerów w Warszawie niezapomniany doświadczeniem, prezentując piękno miasta i otoczenie w nowy sposób, i przyczyniając się do wagi i wzrostu z warszawskiego lotniska. Mamy dostosowane podejście do skupienia się na indywidualnych potrzebach lokalnych partnerów - dodaje.

wizualizacje: Baltona

Ostatnie komentarze

gość_a2381 2018-05-10 06:46   
gość_a2381 - Profil gość_a2381
Czyli jakie sklepy i marki znikną?
gość_2d193 2018-05-09 19:18   
gość_2d193 - Profil gość_2d193
Rozbudowany Power Point - już kiedyś jakiś mega bogaty Pan, który nie chciał ujawnić swych dochodów (choć pełniąc funkcję publiczną powinien) też bawił publikę prezentacją. Zdaje się ostatnio dołożył sobie jakąś nagrodę a rodzicom niepełnosprawnych pokazał (ale grzecznie) środkowy palec.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy