Będzie transmisja z Gali "Najlepsza Linia Lotnicza"

1 marca 2018 18:17
W piątek (2.03) w Krakowie odbędzie się Gala Plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza". Czytelnicy Pasazer.com będą mogli wziąć wirtualny udział w wydarzeniu dzięki transmisji online.
Reklama
Gala rozpocznie się o godz. 19:00 i będzie transmitowana na żywo w Pasazer.com oraz na naszym Facebooku. Na głównej stronie zamieściliśmy specjalny player umożliwiający dostęp do transmisji. Zapraszamy do oglądania.

Gospodarzem tegorocznej gali jest Kraków Airport, a jej partnerami firmy Lagardere, eSky i CECD.


W tej edycji, współpracy z grupą eSky, tylko zweryfikowani pasażerowie zadecydowali do kogo powędrują lotnicze nagrody 2017 roku. Wyłonili oni najlepsze tradycyjne linie (na krótki i długim dystansie), niskokosztową, czarterową oraz nie operującą z Polski. Dodatkowo nagrody powędrują do przewoźników w kategoriach szczegółowych: cena, odprawa i boarding, komfort, personel podkładowy, punktualność oraz czystość na pokładzie. Pasażerów linii sieciowych dodatkowo poprosiliśmy o ocenę jakości posiłków na pokładzie oraz oferowanej rozrywki pokładowej.

Gala NLL to co roku okazja do spotkania przedstawicieli linii lotniczych, lotnisk, firm usługowych z tej branży, touroperatorów, agentów podróży, a także reprezentantów urzędów i administracji. Wydarzenie rokrocznie gromadzi najważniejsze osoby z branży lotniczej osób, w tym gości z zagranicy. Dla gospodarza Gali to szansa na zaprezentowanie lotniska, miasta i regionu.
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy