×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Będzie transmisja z Gali "Najlepsza Linia Lotnicza"


W piątek (2.03) w Krakowie odbędzie się Gala Plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza". Czytelnicy Pasazer.com będą mogli wziąć wirtualny udział w wydarzeniu dzięki transmisji online.


Gala rozpocznie się o godz. 19:00 i będzie transmitowana na żywo w Pasazer.com oraz  na naszym Facebooku. Na głównej stronie zamieściliśmy specjalny player umożliwiający dostęp do transmisji. Zapraszamy do oglądania.

Gospodarzem tegorocznej gali jest Kraków Airport, a jej partnerami firmy Lagardere, eSky i CECD.


W tej edycji, współpracy z grupą eSky, tylko  zweryfikowani pasażerowie zadecydowali do kogo powędrują lotnicze nagrody 2017 roku. Wyłonili oni najlepsze tradycyjne linie (na krótki i długim dystansie), niskokosztową, czarterową oraz nie operującą z Polski. Dodatkowo nagrody powędrują do przewoźników w kategoriach szczegółowych: cena, odprawa i boarding, komfort, personel podkładowy, punktualność oraz czystość na pokładzie. Pasażerów linii sieciowych dodatkowo poprosiliśmy o ocenę jakości posiłków na pokładzie oraz oferowanej rozrywki pokładowej. 

Gala NLL to co roku okazja do spotkania przedstawicieli linii lotniczych, lotnisk, firm usługowych z tej branży, touroperatorów, agentów podróży, a także reprezentantów urzędów i administracji. Wydarzenie  rokrocznie gromadzi najważniejsze osoby z branży lotniczej osób, w tym gości z zagranicy. Dla gospodarza Gali to szansa na zaprezentowanie lotniska, miasta i regionu. Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie