×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zmiana procedury wizowej w Omanie


Od marca zmienia się procedura wizowa dla turystów planujących wizytę w Omanie.


Począwszy od 21 marca br. nie będzie możliwe uzyskanie wizy na granicach lądowych oraz po przylocie w międzynarodowych portach lotniczych w Omanie. Zgodnie z nowymi zasadami każdy turysta zamierzający wjechać do tego kraju będzie musiał złożyć aplikację o stosowną wizę z wyprzedzeniem, korzystając z dedykowanego serwisu internetowego. Aby dopełnić wymaganych formalności należy założyć indywidualny profil, wypełnić wniosek wizowy oraz uiścić opłatę on-line. Dokument potwierdzający otrzymanie wizy będzie wysyłany drogą elektroniczną. To już kolejne zmiany w polityce wizowej Omanu. W 2017 roku udostępniono możliwość aplikacji o wizę przez internet dla obywateli kilkudziesięciu krajów oraz zmodyfikowano rodzaje wiz turystycznych. 

Polacy udający się do Omanu w celach turystycznych są objęci obowiązkiem wizowym. Koszt wizy uprawniającej do jednokrotnego wjazdu i pobytu na miejscu do 30 dni wynosi obecnie 20 reali omańskich (ok. 175 PLN). gość_d66bb - Profil
gość_d66bb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie