×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Malta: Cztery nowe trasy


Linie lotnicze Air Malta ogłosiły uruchomienie od 4 maja br. czterech nowych połączeń. Na nowych trasach polecimy m.in. do Włoch i Wielkiej Brytanii.


Nowa trasa do Wielkiej Brytanii to Londyn Southend, który będzie trzecim londyńskim lotniskiem obsługiwanym przez przewoźnika z Malty.
Southend jest bardzo wygodnym lotniskiem i uważa się, że oferuje najłatwiejszy dostęp do Londynu dzięki bezpośredniemu połączeniu kolejowemu, które pozwala dotrzeć do miasta w 40 minut. Największą zaletą jest sam port lotniczy, który pozwala na 20-minutowe przejście kontroli po przylocie. Więc w 10 minut po wyjściu z lotniska można być już w drodze do miasta - powiedział Paul Sies, dyrektor handlowy Air Malta.


Włoskie trasy to połączenia z lotniska w Luqa do Cagliari na Sardynii oraz Katanii na Sycylii. Dodatkowo przewoźnik obsłuży trasę z Sardynii do Londynu Southend.
Jesteśmy zadowoleni z partnerstwa z Air Malta i z radością witamy tę ważną linię lotniczą na głównym lotnisku Sardynii. Nowe połączenia między Cagliari, Maltą i Londynem Southend znacznie ułatwią dostęp do naszych pięknych wysp na Morzu Śródziemnym - dodał Alberto Scanu, prezes lotniska w Cagliari.

fot. Wikimedia Commonsgość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie