Air Malta: Cztery nowe trasy

22 lutego 2018 08:48
Linie lotnicze Air Malta ogłosiły uruchomienie od 4 maja br. czterech nowych połączeń. Na nowych trasach polecimy m.in. do Włoch i Wielkiej Brytanii.
Reklama
Nowa trasa do Wielkiej Brytanii to Londyn Southend, który będzie trzecim londyńskim lotniskiem obsługiwanym przez przewoźnika z Malty.
- Southend jest bardzo wygodnym lotniskiem i uważa się, że oferuje najłatwiejszy dostęp do Londynu dzięki bezpośredniemu połączeniu kolejowemu, które pozwala dotrzeć do miasta w 40 minut. Największą zaletą jest sam port lotniczy, który pozwala na 20-minutowe przejście kontroli po przylocie. Więc w 10 minut po wyjściu z lotniska można być już w drodze do miasta - powiedział Paul Sies, dyrektor handlowy Air Malta.


Włoskie trasy to połączenia z lotniska w Luqa do Cagliari na Sardynii oraz Katanii na Sycylii. Dodatkowo przewoźnik obsłuży trasę z Sardynii do Londynu Southend.
- Jesteśmy zadowoleni z partnerstwa z Air Malta i z radością witamy tę ważną linię lotniczą na głównym lotnisku Sardynii. Nowe połączenia między Cagliari, Maltą i Londynem Southend znacznie ułatwią dostęp do naszych pięknych wysp na Morzu Śródziemnym - dodał Alberto Scanu, prezes lotniska w Cagliari.

fot. Wikimedia Commons

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy