×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dołącz do Pasazer.com. Szukamy współpracowników


Portal Pasazer.com poszukuje kandydatów na stanowisko redaktora. Pasja, umiejętności dziennikarskie i dyspozycyjność to najważniejsze wymagania.Szukamy osób umiejących tworzyć ciekawe,  poprawne językowo i merytorycznie własne  teksty life-stylowe czy poradnikowe. Doświadczenie dziennikarskie (na dowolnym poziomie) będzie mile widziane, choć nie wymagane. Czekamy na osoby, dla których pisanie dla Pasazer.com to przede wszystkim realizacja pasji, a nie tylko praca. Poszukujemy osoby do regularnej współpracy. Praca jest zdalna, więc możecie ją wykonywać skądkolwiek.


Od osób zainteresowanych pracą w Pasazer.com wymagamy zainteresowania tematyką podróżniczą. Kandydat musi umieć wyszukiwać ciekawe tematy związane z branżą turystyczną i lotniczą. Znajomość języka angielskiego jest konieczna, bo w pracy korzystamy z wielu źródeł zagranicznych. Wymagamy również podstawowych umiejętności związanych z umiejętnością dziennikarskiej redakcji tekstów, a mile widziana będzie znajomość sposób przygotowywania ich do publikacji w internecie (SEO, formatowanie). 

Szczególnie zależy nam na osobach, które będą dyspozycyjne i będą mogły regularnie przygotowywać ok. 5-7 średniej długości artykułów w tygodniu. Umiejętności związane z fotografią i obróbką zdjęć nie są konieczne, ale na pewno będą mile widziane. Oczekujemy, że będziesz w stanie samodzielnie znaleźć temat, napisać artykuł z zachowaniem standardów dziennikarskich i językowych, a potem samodzielnie opublikować. 

Poszukujemy pasjonatów lotnictwa, dla redaktorów Pasazer.com to nie pieniądze są głównym wynagrodzeniem, lecz możliwość realizacji swojej pasji - i takiego podejścia oczekujemy od kandydatów. 

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą poufności ("Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami") oraz w miarę możliwości jednym-dwoma własnymi tekstami (opublikowanymi lub nie) odpowiadających tematyce Pasazer.com na adres: cv(at)pasazer.com z dopiskiem "Współpraca".

Na zgłoszenia czekamy do 20 lutego 2018 roku. Redakcjagość_8daef - Profil
gość_8daef
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie