Dołącz do Pasazer.com. Szukamy współpracowników

9 lutego 2018 13:28
Portal Pasazer.com poszukuje kandydatów na stanowisko redaktora. Pasja, umiejętności dziennikarskie i dyspozycyjność to najważniejsze wymagania.
Reklama
Szukamy osób umiejących tworzyć ciekawe, poprawne językowo i merytorycznie własne teksty life-stylowe czy poradnikowe. Doświadczenie dziennikarskie (na dowolnym poziomie) będzie mile widziane, choć nie wymagane. Czekamy na osoby, dla których pisanie dla Pasazer.com to przede wszystkim realizacja pasji, a nie tylko praca. Poszukujemy osoby do regularnej współpracy. Praca jest zdalna, więc możecie ją wykonywać skądkolwiek.


Od osób zainteresowanych pracą w Pasazer.com wymagamy zainteresowania tematyką podróżniczą. Kandydat musi umieć wyszukiwać ciekawe tematy związane z branżą turystyczną i lotniczą. Znajomość języka angielskiego jest konieczna, bo w pracy korzystamy z wielu źródeł zagranicznych. Wymagamy również podstawowych umiejętności związanych z umiejętnością dziennikarskiej redakcji tekstów, a mile widziana będzie znajomość sposób przygotowywania ich do publikacji w internecie (SEO, formatowanie).

Szczególnie zależy nam na osobach, które będą dyspozycyjne i będą mogły regularnie przygotowywać ok. 5-7 średniej długości artykułów w tygodniu. Umiejętności związane z fotografią i obróbką zdjęć nie są konieczne, ale na pewno będą mile widziane. Oczekujemy, że będziesz w stanie samodzielnie znaleźć temat, napisać artykuł z zachowaniem standardów dziennikarskich i językowych, a potem samodzielnie opublikować.

Poszukujemy pasjonatów lotnictwa, dla redaktorów Pasazer.com to nie pieniądze są głównym wynagrodzeniem, lecz możliwość realizacji swojej pasji - i takiego podejścia oczekujemy od kandydatów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą poufności ("Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami") oraz w miarę możliwości jednym-dwoma własnymi tekstami (opublikowanymi lub nie) odpowiadających tematyce Pasazer.com na adres: cv(at)pasazer.com z dopiskiem "Współpraca".

Na zgłoszenia czekamy do 20 lutego 2018 roku.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy