Alitalia oraz Aerolíneas Argentinas poszerzają współpracę

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
05 lutego 2018 09:40
Alitalia podpisała porozumienie Joint Business Agreement z liniami Aerolíneas Argentinas, która pozwoli obu liniom lotniczym koordynować wspólne działania komercyjne.
Reklama

Porozumienie zapewni podróżującym w celach biznesowych i turystycznych szerszy i lepszy wybór kierunków, dogodniejsze rozkłady i szerszy wybór oferty dla zróżnicowanych klientów.

Obie linie dodatkowo zawarły umowę code-share w 2017 roku. Umowa podpisana wczoraj jest bezprecedensowym krokiem, który pogłębi istniejącą współpracę, umożliwiając dotarcie do większej liczby miejsc docelowych w rozległych siatkach obu przewoźników w Argentynie i we Włoszech.

- Wzmocniona współpraca z Aerolíneas Argentinas daje nam ogromne możliwości rozwoju na rynku, na którym spodziewamy się zaoferować więcej miejsc klientom wraz z czołowymi argentyńskimi liniami lotniczymi. "Włochy i Argentyna, już teraz są powiązane silnymi relacjami gospodarczymi i kulturalnymi -powiedział Massimo Iraci, dyrektor generalny i dyrektor operacyjny Alitalii podczas jego wizyty w Buenos Aires.


Umowa JBA stara się znaleźć sposoby, aby wspólnie koordynować bardziej dogodne rozkłady lotów i połączenia, a także docelowo tworzyć nowe kierunki. Dodatkowo umożliw toi obu liniom dzielenie się wiedzą i praktykami.

fot. Alitalia
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama