×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Alitalia oraz Aerolíneas Argentinas poszerzają współpracę


Alitalia podpisała porozumienie Joint Business Agreement z liniami Aerolíneas Argentinas, która pozwoli obu liniom lotniczym koordynować wspólne działania komercyjne.


Porozumienie zapewni podróżującym w celach biznesowych i turystycznych szerszy i lepszy wybór kierunków, dogodniejsze rozkłady i szerszy wybór oferty dla zróżnicowanych klientów.

Obie linie dodatkowo zawarły umowę code-share w 2017 roku. Umowa podpisana wczoraj jest bezprecedensowym krokiem, który pogłębi istniejącą współpracę, umożliwiając dotarcie do większej liczby miejsc docelowych w rozległych siatkach obu przewoźników w Argentynie i we Włoszech.

Wzmocniona współpraca z Aerolíneas Argentinas daje nam ogromne możliwości rozwoju na rynku, na którym spodziewamy się zaoferować więcej miejsc klientom wraz z czołowymi argentyńskimi liniami lotniczymi. "Włochy i Argentyna, już teraz są powiązane silnymi relacjami gospodarczymi i kulturalnymi -powiedział Massimo Iraci, dyrektor generalny i dyrektor operacyjny Alitalii podczas jego wizyty w Buenos Aires.


Umowa JBA stara się znaleźć sposoby, aby wspólnie koordynować bardziej dogodne rozkłady lotów i połączenia, a także docelowo tworzyć nowe kierunki. Dodatkowo umożliw toi obu liniom dzielenie się wiedzą i praktykami.

fot. Alitaliagość_ecc41 - Profil
gość_ecc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie