×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA: Z Krakowa do Kijowa


Ukraine International Airlines uruchomi bezpośrednie połączenie pomiędzy Krakowem a Kijowem, stolicą Ukrainy.Pierwszy lot z Krakowa do Kijowa planowany jest na 26 grudnia 2017 roku. UIA chce na tej trasie wykorzystać do tego celu 48 miejscowy samolot typu Embraer 145 wypożyczony od ukraińskiej linii WindRose. Samolot posiada 3 miejsca w klasie biznes oraz 45 w klasie ekonomicznej. 


Połączenie będzie wykonywane codziennie w następującym rozkładzie : 
Wylot z Kijowa zaplanowano na 20:40, lądowanie w Krakowie na 21:25. Z Krakowa samolot wystartuje o 5:30 by wylądować w stolicy Ukrainy o 8:10.

Podróżujący z Małopolski oprócz bezpośredniego połączenia do Kijowa, skorzystają z oferty przelotu z krótkim transferem do innych miast na Ukrainie: Chersonia, Charkowa, Czerniowców, Dnipro, Iwano-Frankiwska, Lwowa, Odessy czy Zaporoża. Dzięki UIA turyści z Krakowa zyskają też możliwość przelotu do Kolombo na Sri Lance (we wtorki i piątki), Nowego Jorku w USA (codziennie) czy Pekinu (codziennie bez czwartków i sobót). gość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie