IDF w Brukseli zdobywa nagrodę Mercurius

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
9 listopada 2017 10:00
1 komentarz
Firma International Duty Free (IDF) zdobyła prestiżową nagrodę Mercurius przyznawaną każdego roku przez organizację Comeos za najlepszy koncept sklepu. Nagrodzony został sklep The Belgian Chocolate House, który ma pięć oddziałów na lotnisku w Brukseli.
Reklama
W tym roku Comeos, Belgijska Federacja Handlu i Usług, wybrała najlepszy koncept sklepu spośród 11 finałowych kandydatur. Przez ostatnie dziewięć miesięcy, członkowie jury odwiedzali anonimowo nominowane placówki handlowe, poszukując sklepów w których najważniejszą rolę odgrywa koncept łączący innowację oraz doświadczenie. The Belgian Chocolate House, marka sieciowa należąca do International Duty Free (IDF), zdobyła tegoroczną nagrodę dzięki rdzennemu wystrojowi wnętrz, szerokiej ofercie produktów oraz niszowemu konceptowi.

Obecnie istnieje dziewięć sklepów The Belgian Chocolate House, które operują w Belgii oraz Luksemburgu, pięć z nich na lotnisku w Brukseli. Sam operator IDF jest największym sprzedawcą czekolady na świecie - tylko w samych pięciu placówkach handlowych na lotnisku w Brukseli sprzedaje 860 ton czekolady rocznie. Oznacza to, że dziennie kupowane są dwie tony, a w ciągu minuty 1,4 kg czekolad.

- Jakość usług, które oferujemy pasażerom oraz naszym partnerom jest w centrum naszych starań. Ważną częścią tego działania jest wybór sklepów, dlatego jesteśmy bardzo dumni, że firma IDF otrzymała tę prestiżową nagrodę za The Belgian Chocolate House - powiedział Arnaud Feist, prezes portu lotniczego w Brukseli.


fot. Brussels Airport

Ostatnie komentarze

lysypiotr76 2017-11-09 10:20   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Belgijska czekolada przez wielu uznawana jest za najlepszą na świecie, Bruksela natomiast za stolicę czekolady.Bywałem kilka razy w tym kraju, w stolicy sklepy z czekoladą i produktami, wręcz cudami sztuki robią ogromne wrażenie. Polecam, są naprawdę przepyszne:-)
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy