×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa wypromuje studia w Bydgoszczy i Toruniu wśród Azjatów


We wtorek (17.10) w porcie lotniczym w Bydgoszczy odbyło się podpisanie listu intencyjnego dotyczącego promocji oferty edukacyjnej województwa kujawsko-pomorskiego. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele lotniska, Lufthansy i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.


W ramach podpisanego dokumentu, strony zobowiązały się do aktywnej promocji oferty edukacyjnej regionu na rynkach azjatyckich. Główną grupą docelową są studenci z Azji stanowiący coraz liczniejszą społeczność w ośrodkach akademickich w Bydgoszczy i Toruniu. Lotnisko chce też zwiększyć w ten sposób dostępność komunikacyjną województwa za pomocą współpracy prowadzonej z Lufthansą.

- Lufthansa jest ważnym partnerem dla naszego regionu. Widzimy, jak wiele korzyści przynosi stale rozwijane połączenie z Frankfurtem. Tym bardziej cieszymy się z zaangażowania przewoźnika we współpracę w obszarze promocji oferty edukacyjnej UMK na rynku azjatyckim za pośrednictwem dostępności komunikacyjnej regionu jaką daje nasze lotnisko. Podpisany dziś list intencyjny to istotny element, który wspierać będzie zbliżenie naszego sektora edukacyjnego i biznesowego z tą dynamicznie rozwijającą się częścią świata - powiedział Tomasz Moraczewski, prezes lotniska w Bydgoszczy.

Od 29 października br. niemiecka linia wprowadza dodatkowy, siódmy rejs tygodniowo. Dzięki temu Bydgoszcz uzyska codzienne połączenia z Frankfurtem, które pozwolą kontynuować podróż do niemal 160 miast na całym świecie.

gość_4c7da - Profil
gość_4c7da
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie