Nie będzie darmowych kocyków i słuchawek w Aer Lingusie

4 września 2017 15:38
1 komentarz
Aer Lingus przedstawił nową koncepcję taryfową na lotach do Ameryki Północnej. W jej ramach pojawi się nowa oferta "Saver". Bilety potanieją o ok. 40 euro, ale pojawią się kolejne ograniczenia w serwisie.
Reklama
Nowa kategoria rezerwacyjna jest już w sprzedaży, ale obowiązuje na loty po 1 października br. W cenie takiego biletu dozwolony jest przewóz bagażu podręcznego (do 10 kg), na pokładzie serwowany jest posiłek, a pasażerowie mają także dostęp do indywidualnego systemu rozrywki. Za inne udogodnienia trzeba już niestety zapłacić. Dotyczy to jednak nie tylko bagażu rejestrowanego (w cenie 75 euro) czy wyboru miejsca (od 20 euro). W taryfie "Saver" dodatkowo płatne będą także kocyki (5 euro) czy słuchawki (3 euro).


- Nowa oferta to świetny wybór dla osób wybierających bezpośrednie loty z Dublina do USA. Wciąż dostępna jest także nasza opcja "Smart", w ramach której w cenie biletu mamy przewóz bagażu rejestrowanego, darmowy wybór miejsca, koc i słuchawki oraz wiele innych. Jeśli chcesz się cieszyć wszystkimi tymi udogodnieniami - to wybór dla ciebie - czytamy na stronie internetowej przewoźnika.

fot. Piotr Bożyk

Ostatnie komentarze

dareck 2017-09-05 11:32   
dareck - Profil dareck
Jasne, bilety potanieją :) Owszem, może przez kilka tygodni będzie nieco taniej, a potem wszystko wróci do poprzedniego poziomu - ale już z płatnym kocykiem i słuchawkami. Typowe zagrywki przewoźników...
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy