×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nie będzie darmowych kocyków i słuchawek w Aer Lingusie


Aer Lingus przedstawił nową koncepcję taryfową na lotach do Ameryki Północnej. W jej ramach pojawi się nowa oferta "Saver". Bilety potanieją o ok. 40 euro, ale pojawią się kolejne ograniczenia w serwisie.


Nowa kategoria rezerwacyjna jest już w sprzedaży, ale obowiązuje na loty po 1 października br. W cenie takiego biletu dozwolony jest przewóz bagażu podręcznego (do 10 kg), na pokładzie serwowany jest posiłek, a pasażerowie mają także dostęp do indywidualnego systemu rozrywki. Za inne udogodnienia trzeba już niestety zapłacić. Dotyczy to jednak nie tylko bagażu rejestrowanego (w cenie 75 euro) czy wyboru miejsca (od 20 euro). W taryfie "Saver" dodatkowo płatne będą także kocyki (5 euro) czy słuchawki (3 euro).


- Nowa oferta to świetny wybór dla osób wybierających bezpośrednie loty z Dublina do USA. Wciąż dostępna jest także nasza opcja "Smart", w ramach której w cenie biletu mamy przewóz bagażu rejestrowanego, darmowy wybór miejsca, koc i słuchawki oraz wiele innych. Jeśli chcesz się cieszyć wszystkimi tymi udogodnieniami - to wybór dla ciebie - czytamy na stronie internetowej przewoźnika. 

fot. Piotr Bożykgość_04f7c - Profil
gość_04f7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie