×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Z Debreczyna do Moskwy


Wizz Air ogłosił otwarcie kolejnej trasy z Węgier do Rosji. Od 18 grudnia br. będzie można bezpośrednio polecieć z Debreczyna na moskiewskie lotnisko Wnukowo.


Loty będą wykonywane dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i piątki), samolotem typu airbus A320. Przewidziano następujący rozkład (czasy lokalne):
- W imieniu lotniska w Debreczynie chcę wyrazić naszą radość z nowo ogłoszonej, długo wyczekiwanej trasy do Moskwy. Dla podróżnych ze wschodnich Węgier i wschodniej Słowacji to świetna wiadomość - zyskują oni połączenie bezpośrednie do stolicy największego państwa na świecie. Ale to także doskonała informacja dla gości z Rosji - zarówno tych biznesowych, jak i turystów czy studentów. Nowe połączenie z pewnością poprawi naszą dostępność komunikacyjną i poznanie wielu atrakcji regionu - skomentował Istvan Herdon, dyrektor naczelny XANGA Group, operatora debreczyńskiego portu. 
  • W67897 Debreczyn 7:40 – 12:00 Moskwa (Wnukowo) 
  • W67898 Moskwa (Wnukowo) 12:35 – 13:00 Debreczyn

Wizz Air oferuje codzienne loty z Budapesztu do Moskwy-Wnukowa. Dodatkowo,  niedawno otwarte zostało połączenie ze stolicy Węgier do Petersburga (dwa razy w tygodniu, a od 31 października br. - trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty). Wejście niskokosztowego przewoźnika na rynek przewozowy między krajem Madziarów a Rosją stało się możliwe po upadku MALEV-u, w ramach bilateralnych umów. 

fot. Jakub Bujnikgość_897b5 - Profil
gość_897b5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie