Wizz Air: Z Debreczyna do Moskwy

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
31 sierpnia 2017 17:10
6 komentarzy
Wizz Air ogłosił otwarcie kolejnej trasy z Węgier do Rosji. Od 18 grudnia br. będzie można bezpośrednio polecieć z Debreczyna na moskiewskie lotnisko Wnukowo.
Reklama

Loty będą wykonywane dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i piątki), samolotem typu airbus A320. Przewidziano następujący rozkład (czasy lokalne):
- W imieniu lotniska w Debreczynie chcę wyrazić naszą radość z nowo ogłoszonej, długo wyczekiwanej trasy do Moskwy. Dla podróżnych ze wschodnich Węgier i wschodniej Słowacji to świetna wiadomość - zyskują oni połączenie bezpośrednie do stolicy największego państwa na świecie. Ale to także doskonała informacja dla gości z Rosji - zarówno tych biznesowych, jak i turystów czy studentów. Nowe połączenie z pewnością poprawi naszą dostępność komunikacyjną i poznanie wielu atrakcji regionu - skomentował Istvan Herdon, dyrektor naczelny XANGA Group, operatora debreczyńskiego portu.
  • W67897 Debreczyn 7:40 – 12:00 Moskwa (Wnukowo)
  • W67898 Moskwa (Wnukowo) 12:35 – 13:00 Debreczyn

Wizz Air oferuje codzienne loty z Budapesztu do Moskwy-Wnukowa. Dodatkowo, niedawno otwarte zostało połączenie ze stolicy Węgier do Petersburga (dwa razy w tygodniu, a od 31 października br. - trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty). Wejście niskokosztowego przewoźnika na rynek przewozowy między krajem Madziarów a Rosją stało się możliwe po upadku MALEV-u, w ramach bilateralnych umów.

fot. Jakub Bujnik
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_28a2a 2017-09-02 10:12   
gość_28a2a - Profil gość_28a2a
Gość rre Jeżeli mieszkaniec Gdańska albo Szczecina chciałby odwiedzić np Bukowinę , czy Góry Maramuresz to może z Warszawy polecieć do Bukaresztu.Stamtąd do np Satu Mare czy Suceavy jest ponad 400 km.Robi się wielka wyprawa. Tymczasem gdyby były połączenia z południa Polski do północnej Rumunii to w sezonie letnim byliby chętni.Są bardzo tanie bilety lotnicze na Zachód, brak tanich biletów jw.Cieszy otwarcie połączenia Lublin Kijów liniami Wizz Air.Może coś się zmieni.Na razie do Rumunii brak połączeń nawet autobusowych, kolejowych.Oferta ruchu transgranicznego bardzo mizerna.Europa to nie tylko Londyn.Także Bukareszt, Jassy czy Timisoara. Pozdrawiam.
aguirre 2017-09-02 00:32   
aguirre - Profil aguirre
No cóż, tamtejszy uniwersytet właśnie nagrodził Putina, więc liczą na wdzięczność Rosjan ;-) @jjemiolo i reszta - w dalszej perspektywie tak, ale LO najpierw niech jak normalna linia sieciowa skoncentruje się na wybieraniu innym ruchu z portów regionalnych w sposób profesjonalny, czyli co najmniej 2 połączenia dziennie. Bo tylko taka minimalna częstotliwość przyciągnie ruch inny niż niskopłatny. Na ruch p2p nie ma co liczyć, więc nie ma też co się śpieszyć. Jeśli już by szukali czegoś nowego, to w oparciu o wyniki ZAG i BEG (zwiększona częstotliwość lotów) można byłoby ewentualnie rozważyć SPU poza sezonem czy OSI (daleko od ZAG) lub INI. Z tych dwóch ostatnich może ściągnęliby jakieś bonusy?
gość_247c1 - W6 jest potęgą w Rumunii i W Polsce z powodu wożenia gastarbeiterów i ich rodzin. Rumunia jest piękna,ale z Polski jeżdżą tam ludzie, którzy groszem nie śmierdzą (miłośnicy gór i Siedmiogrodu), więc na wysokopłatny ruch nie ma co liczyć, niestety.
gość_247c1 2017-09-01 11:57   
gość_247c1 - Profil gość_247c1
Wizz Air jest potentatem w ruchu lotniczym Rumunii, znaczący w Polsce, a niestety jakoś nie widzi potencjału w połączeniach między tymi krajami.Wydaje się że jest to z powodu bariery psychologicznej , a nie biznesowej.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama