×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Qantas przywraca loty do Londynu przez Singapur


Od marca przyszłego roku australijskie linie Qantas ponownie polecą z Sydney do Londynu-Heathrow przez Singapur. Pasażerowie nie byli zadowoleni z dotychczasowego międzylądowania w Dubaju.


Od 25 marca 2018 r. loty QF1/QF2 na trasie Sydney-Londyn-Sydney obsługiwane airbusem A380 będą ponownie mieć międzylądowanie w Singapurze. Tym samym zastąpią dwa loty wykonywane airbusem A330 na trasie Sydney-Singapur. 

Pasażerowie australijskiej linii wielokrotnie w badaniach potwierdzali, że wolą międzylądowanie w jednym z azjatyckich hubów niż na Bliskim Wschodzie. 

Mimo to Qantas odnowi na kolejne pięć lat współpracę z Emirates. Jednym z elementów umowy podpisanej w 2012 r. było właśnie wspólne oferowanie lotów przez Dubaj.

- Nasze partnerstwo ewoluowało do punktu, w którym Qantas nie potrzebuje więcej latać własnymi samolotami przez Dubaj, dzięki czemu możemy przekierować niektóre A380 na trasie do Singapuru i zaspokoić silny popyt jaki obecnie można zaobserwować w Azji - powiedział Alan Joyce, prezes australijskiej linii.

Również od 25 marca 2018 r. loty QF35/QF36 na trasie z Melbourne do Singapuru będą obsługiwane przez airbusy A380. Lot Melbourne-Dubaj-Londyn będzie zastąpiony przez trasę Melbourne-Perth-Londyn obsługiwaną przez boeinga 787 Dreamliner.

Powrót modelu A380 na trasie Sydney-Singapure oznacza możliwość podróży w klasie pierwszej i ekonomicznej premium. Quantas nie oferuje tych klas w swoim modelu airbusa A330, który obecnie wykonuje połączenie do Singapuru.

gość_7dcff - Profil
gość_7dcff
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie