Ślub w T-shircie i bieliźnie. Bo Delta zgubiła bagaż

25 lipca 2017 08:00
7 komentarzy
Pewna para z Waszyngtonu postanowiła wziąć ślub na Islandii. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby linie Delta Air Lines nie zgubiły ich bagażu - co spowodowało, że przeżyli ten wyjątkowy dzień w specyficznym stroju.
Reklama
Narzeczeni rozpoczęli swoją podróż w Waszyngtonie. Nie zdążyli jednak na przesiadkę w Nowym Jorku i dlatego musieli dostać się na Islandię okrężną drogą. Linia Delta Air Lines, bo to z nimi podróżowała pechowa para, wysłała ich do Rejkiawiku z przesiadkami w Paryżu i Berlinie.


Gdy w końcu wylądowali, okazało się, że po drodze zaginęła walizka pana młodego, w której był jego smoking. Narzeczeni jednak postanowili nie przekładać zaplanowanej ceremonii, a pan młody podczas zaślubin miał na sobie jedynie bieliznę, buty i T-shirt z napisem: "Ten weselny garnitur jest wynikiem uprzejmości Delta Air Lines"

Już po ceremonii ślubnej nowożeńcy odnaleźli zagubioną walizkę, która została błędnie nadana do Frankfurtu i znajdowała się w punkcie zagubionego bagażu na tym lotnisku.

fot. Reddit

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_24486 2017-07-27 09:12   
gość_24486 - Profil gość_24486
A to sklepów nie ma? Ubezpieczenia w podróży również? Jak dla mnie - zrobili to dla sławy.

Pozdrawiam
gość_daf84 2017-07-27 01:16   
gość_daf84 - Profil gość_daf84
Ta filozofia tłumaczenia się, ze nie ja jestem winny tylko podwykonawcy prowadzi tylko do zwiększania poczucia bezkarności. W końcu jakie ma znaczenie kto sprzedał bilet, to nie ja odpowiadam. Tak jak na kolei - to nie PKP IC jest winne temu, ze pociąg się spóźnia tylko PKP LK, zatem odszkodowanie nie przysługuje, bo to nie jest wina przewoźnika. Jako klienta guzik mnie obchodzi czy faktyczna wina ponosi usługodawca, u którego kupiłem usługę czy jego podwykonawca. Mnie interesuje kto sprzedał bilet i to on odpowiada za cała usługę.
gość_47f43 2017-07-27 00:03   
gość_47f43 - Profil gość_47f43
Trzeba być niespełna rozumu żeby jechać na tak ważną uroczystość z tak małym wyprzedzeniem czasu. Zawsze może pójść coś nie tak co utrudni lub przeciągnie w czasie podróż...chociażby korki w drodze na lotnisko, zderzenie samolotu z ptakami, wulkan na Islandii, overbooking...itd. Skoro już organizujemy coś tak ważnego to jednak dobrze byłoby podróżować przynajmniej ze 2-3 dni wcześniej
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy