×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ślub w T-shircie i bieliźnie. Bo Delta zgubiła bagaż


Pewna para z Waszyngtonu postanowiła wziąć ślub na Islandii. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby linie Delta Air Lines nie zgubiły ich bagażu - co spowodowało, że przeżyli ten wyjątkowy dzień w specyficznym stroju.


Narzeczeni rozpoczęli swoją podróż w Waszyngtonie. Nie zdążyli jednak na przesiadkę w Nowym Jorku i dlatego musieli dostać się na Islandię okrężną drogą. Linia Delta Air Lines, bo to z nimi podróżowała pechowa para, wysłała ich do Rejkiawiku z przesiadkami w Paryżu i Berlinie. 


Gdy w końcu wylądowali, okazało się, że po drodze zaginęła walizka pana młodego, w której był jego smoking. Narzeczeni jednak postanowili nie przekładać zaplanowanej ceremonii, a pan młody podczas zaślubin miał na sobie jedynie bieliznę, buty i T-shirt z napisem: "Ten weselny garnitur jest wynikiem uprzejmości Delta Air Lines"  

Już po ceremonii ślubnej nowożeńcy odnaleźli zagubioną walizkę, która została błędnie nadana do Frankfurtu i znajdowała się w punkcie zagubionego bagażu na tym lotnisku. 

fot. Redditgość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie