Ślub w T-shircie i bieliźnie. Bo Delta zgubiła bagaż

Ślub w T-shircie i bieliźnie. Bo Delta zgubiła bagaż Narzeczeni rozpoczęli swoją podróż w Waszyngtonie. Nie zdążyli jednak na przesiadkę w Nowym Jorku i dlatego musieli dostać się na Islandię okrężną drogą. Linia Delta Air Lines, bo to z nimi podróżowała pechowa para, wysłała ich do Rejkiawiku z przesiadkami w Paryżu i Berlinie. Gdy w końcu wylądowali, okazało się, że po...
25/07/2017 08:00   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_24486 2017-07-27 09:12   
gość_24486 - Profil gość_24486
A to sklepów nie ma? Ubezpieczenia w podróży również? Jak dla mnie - zrobili to dla sławy.

Pozdrawiam
gość_daf84 2017-07-27 01:16   
gość_daf84 - Profil gość_daf84
Ta filozofia tłumaczenia się, ze nie ja jestem winny tylko podwykonawcy prowadzi tylko do zwiększania poczucia bezkarności. W końcu jakie ma znaczenie kto sprzedał bilet, to nie ja odpowiadam. Tak jak na kolei - to nie PKP IC jest winne temu, ze pociąg się spóźnia tylko PKP LK, zatem odszkodowanie nie przysługuje, bo to nie jest wina przewoźnika. Jako klienta guzik mnie obchodzi czy faktyczna wina ponosi usługodawca, u którego kupiłem usługę czy jego podwykonawca. Mnie interesuje kto sprzedał bilet i to on odpowiada za cała usługę.
gość_47f43 2017-07-27 00:03   
gość_47f43 - Profil gość_47f43
Trzeba być niespełna rozumu żeby jechać na tak ważną uroczystość z tak małym wyprzedzeniem czasu. Zawsze może pójść coś nie tak co utrudni lub przeciągnie w czasie podróż...chociażby korki w drodze na lotnisko, zderzenie samolotu z ptakami, wulkan na Islandii, overbooking...itd. Skoro już organizujemy coś tak ważnego to jednak dobrze byłoby podróżować przynajmniej ze 2-3 dni wcześniej
gość_d8232 2017-07-26 19:22   
gość_d8232 - Profil gość_d8232
każdy kto jest choć trochę rozgarnięty wie, że to linie lotnicze podpisując umowę z firmą handlingową, odpowiadają, ze właściwy wybór firmy świadczącej usługę - dlatego to właśnie pasażerowie zgłaszają się do reprezentanta linii lotniczej a nie nie do reprezentanta firmy handlingowej
ZRH 2017-07-26 17:48   
ZRH - Profil ZRH
Każdy kto pracuje na lotnisku wie, że to nie linie, a firmy handlingowe zajmują się bagażami. Koniec końców pasażer reklamuje w linii, a linia obarcza kosztami firmę obsługującą bagaże. Przy tylu przesiadkach każdy kto z nią jechał mógł ją zgubić, a jest to dość proste kiedy się popatrzy jak wózki podskakują :) Chociaż dotyczy to głównie większych lotnisk.
gość_89b60 2017-07-26 16:18   
gość_89b60 - Profil gość_89b60
@kemot97: to zależy, ile mieli czasu od lądowania, do uroczystości? Poza tym, może to była niedziela? W niedzielę na Islandii sklepy itp. są nieczynne.
kemot97 2017-07-26 15:30   
kemot97 - Profil kemot97
no tak bo sklepy odziezowe nie istnieja nigdzie i nie mozna bylo kupic lub nawet wypozyczyc garnituru. Sesja w gaciach zrobiona zapewne w celu wyzebrania darmowe biletu jako rekompensate za popsuta uroczystosc slubna
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy