×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates mogą zamówić Dreamlinery


Emirates mogą wkrótce - prawdopodobnie podczas listopadowych targów Dubai Air Show - zamówić boeingi 787 Dreamliner. Samolot ten umożliwiłby rozwój regionalnej siatki połączeń razem ze spółką-córką FlyDubai.Jeśli Emirates faktycznie zamówią boeingi 787, model ten będzie najmniejszym szerokokadłubowym samolotem w linii. Na razie jednak nikt ze strony przewoźnika nie potwierdza zainteresowania Dreamlinerem. 

Portal Aviation International News twierdzi jednak, że linia znad Zatoki Perskiej jest już na etapie podejmowania ostatecznej decyzji co do wyboru pomiędzy airbusem A350 a boeingiem 787. Analitycy wskazują, że wybór Dreamlinerów jest znacznie bardziej prawdopodobny.

Oczekuje się, że linia Emirates będzie potrzebować od 50 do 100 średniej wielkości samolotów szerokokadłubowych do obsługi ciągle rozwijanych połączeń średnio i dalekodystansowych. Arabskie linie lotnicze najprawdopodobniej zdecydują się na zamówienie modeli 787-9 oraz 787-10.

Dreamliner może być wykorzystany na połączeniach, gdzie kluczem jest częstotliwość połączeń, a nie liczba miejsc w samolocie.gość_a360b - Profil
gość_a360b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie