Recaro po raz pierwszy instaluje nowy fotel

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
27 czerwca 2017 07:40

Nowy fotel klasy biznes CL6710 firmy Recaro po raz pierwszy zostanie zainstalowany w kabinie samolotu. Na tego typu siedzenia zdecydował się izraelski El-Al. 

Reklama

Izraelskie linie lotnicze zaprezentowały nowy wystrój kabiny w samolocie typu boeing 787 Dreamliner. Będzie to pierwsza kabina w całości oparta o produkty z serii CL6710 firmy Recaro.

Producent zapewnia, że nowe fotele łączą wysoki poziom komfortu dla pasażerów z korzyściami dla linii lotniczej wynikającymi m.in. z niskiej wagi siedzenia.


Dzięki układowi 1-2-1 wszyscy pasażerowie w klasie biznes będą mieli bezpośredni dostęp do przejścia. Fotele Recaro CL6710 są rozkładane do pozycji całkowicie płaskiej, ale producent podkreśla też, że pasażerowie mogą łatwo odchylić oparcie do innej konfiguracji. Przygotowane przed producenta ustawienia zostały opracowane tak, aby zapewnić optymalny komfort, ale pasażerowie mogą oczywiście samodzielnie ustawić fotel w inny sposób.

Pasażerowie w każdym z foteli mają też do dyspozycji dużą liczbę schowków oraz sporo przestrzeni osobistej.

W 15 boeingach 787-8 i 787-9 Dreamliner izraelskich linii lotniczych montowane są także fotele Recaro PL3530 w klasie premium ekonomicznej oraz CL3710 w klasie ekonomicznej.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama