×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Recaro po raz pierwszy instaluje nowy fotel


Nowy fotel klasy biznes CL6710 firmy Recaro po raz pierwszy zostanie zainstalowany w kabinie samolotu. Na tego typu siedzenia zdecydował się izraelski El-Al. 

Izraelskie linie lotnicze zaprezentowały nowy wystrój kabiny w samolocie typu boeing 787 Dreamliner. Będzie to pierwsza kabina w całości oparta o produkty z serii CL6710 firmy Recaro. 

Producent zapewnia, że nowe fotele łączą wysoki poziom komfortu dla pasażerów z korzyściami dla linii lotniczej wynikającymi m.in. z niskiej wagi siedzenia.


Dzięki układowi 1-2-1 wszyscy pasażerowie w klasie biznes będą mieli bezpośredni dostęp do przejścia. Fotele Recaro CL6710 są rozkładane do pozycji całkowicie płaskiej, ale producent podkreśla też, że pasażerowie mogą łatwo odchylić oparcie do innej konfiguracji. Przygotowane przed producenta ustawienia zostały opracowane tak, aby zapewnić optymalny komfort, ale pasażerowie mogą oczywiście samodzielnie ustawić fotel w inny sposób.

Pasażerowie w każdym z foteli mają też do dyspozycji dużą liczbę schowków oraz sporo przestrzeni osobistej.

W 15 boeingach 787-8 i 787-9 Dreamliner izraelskich linii lotniczych montowane są także fotele Recaro PL3530 w klasie premium ekonomicznej oraz CL3710 w klasie ekonomicznej. gość_3b35e - Profil
gość_3b35e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie