×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


418 tys. euro na promocję trasy Lublin-Monachium


Prawie 1,8 mln zł (418 tys. euro) zainkasują linie BMI Regional za promocję codziennego połączenia z Lublina do Monachium. Do wiadomości dotarł "Dziennik Wschodni".

Informacja o umowie marketingowej została opublikowana w unijnym dzienniku zamówień publicznych. Dotyczy ona przeprowadzenia działań reklamujących możliwość nabycia biletów na trasie ze Świdnika do stolicy Bawarii. Będzie obowiązywała do 2021 roku. 

- Taka umowa niesie za sobą obopólne korzyści, bo jako lotnisko jesteśmy zainteresowanie promowaniem naszych połączeń. Takie umowy zawierają wszystkie porty - powiedział cytowany przez "Dziennik Wschodni" Piotr Jankowski, rzecznik prasowy lubelskiego lotniska.


Rejsy z Lublina do Monachium zainaugurowane zostały 26 marca br. Wykonywane są codziennie samolotami embraer E145 lub E135 w barwach BMI Regional. Połączenie oferowane jest w formule code-share z niemiecką Lufthansą, co umożliwia dogodne przesiadki do ok. 100 miast na całym świecie.gość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie