Panasonic dostarczy rozrywkę pokładową do E-Jetów E2

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
06 kwietnia 2017 11:00
Embraer wybrał japońską firmę Panasonic na dostawcę systemów indywidualnej rozrywki pokładowej (IFE) w odrzutowcach nowej generacji E-Jet E2.
Reklama

- Panasonic zaoferował rozwiązanie na światowym poziomie dotyczące pokładowego systemu rozrywki i łączności bezprzewodowej dla samolotów E-Jet E2. To rozszerzone partnerstwo pozwoli nam zagwarantować naszym klientom najlepsze doświadczenie - powiedział Fernando Antonio Oliveira, dyrektor programu E2 w Embraerze.

System zostanie po raz pierwszy zainstalowany już w demonstracyjnym modelu podczas testów. Firmy współpracują z sobą od ośmiu lat.

Rozwiązania dostarczane przez firmę Panasonic gwarantują połączenie szerokopasmowe, dostęp do telewizji na żywo oraz zasięg telefonii komórkowej na 99,6 proc. z obsługiwanych dziś tras lotniczych. To jedyny system, który zapewnia łączność nad wszystkimi państwami świata. System będzie umożliwiał współpracę z urządzeniami przenośnymi pasażerom na systemach operacyjnych Windows, iOS i MacOS.

Odrzutowce E2 to druga, zmodernizowana generacja popularnych regionalnych samolotów Embraera. Do tej pory brazylijski producent zebrał 275 potwierdzonych zamówień i 415 opcji, praw do zakupu i listów intencyjnych.

Pierwszy lot embraera E190-E2 odbył się w maju 2016 r., a niedawno firma zaprezentowała także wariant E195-E2. Pierwsze dostawa zmodernizowanego Embraera nastąpi pod koniec 2018 r.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama