×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Panasonic dostarczy rozrywkę pokładową do E-Jetów E2


Embraer wybrał japońską firmę Panasonic na dostawcę systemów indywidualnej rozrywki pokładowej (IFE) w odrzutowcach nowej generacji E-Jet E2.


- Panasonic zaoferował rozwiązanie na światowym poziomie dotyczące pokładowego systemu rozrywki i łączności bezprzewodowej dla samolotów E-Jet E2. To rozszerzone partnerstwo pozwoli nam zagwarantować naszym klientom najlepsze doświadczenie - powiedział Fernando Antonio Oliveira, dyrektor programu E2 w Embraerze. 

System zostanie po raz pierwszy zainstalowany już w demonstracyjnym modelu podczas testów. Firmy współpracują z sobą od ośmiu lat. 

Rozwiązania dostarczane przez firmę Panasonic gwarantują połączenie szerokopasmowe, dostęp do telewizji na żywo oraz zasięg telefonii komórkowej na 99,6 proc. z obsługiwanych dziś tras lotniczych. To jedyny system, który zapewnia łączność nad wszystkimi państwami świata. System będzie umożliwiał współpracę z urządzeniami przenośnymi pasażerom na systemach operacyjnych Windows, iOS i MacOS. 

Odrzutowce E2 to druga, zmodernizowana generacja popularnych regionalnych samolotów Embraera. Do tej pory brazylijski producent zebrał 275 potwierdzonych zamówień i 415 opcji, praw do zakupu i listów intencyjnych. 

Pierwszy lot embraera E190-E2 odbył się w maju 2016 r., a niedawno firma zaprezentowała także wariant E195-E2. Pierwsze dostawa zmodernizowanego Embraera nastąpi pod koniec 2018 r. gość_65ac2 - Profil
gość_65ac2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie