Wizz Air poleci z Warszawy do Maroka

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
04 kwietnia 2017 10:45
5 komentarzy
Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie nowego połączenia w sezonie letnim - polecimy z Warszawy do Maroka.
Reklama

Pierwszy rejs z Warszawy do Agadiru został zaplanowany na 30 czerwca 2017 roku. Połączenie z lotniska Chopina do Maroka będzie realizowane dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz piątki. Ceny biletów mają się zaczynać od 129 PLN w cenie regularnej w jedną stronę.


- Z radością dodajemy kolejną słoneczną destynację do naszej siatki połączeń z Polski. Miasto Agadir w Maroku jest już dostepne w naszej ofercie niskokosztowych tras z Warszawy. Jesteśmy przekonani, że szybko zyska popularność wśród naszych klientów, którzy chętnie wybiorą się z WIZZ w to słoneczne miejsce, aby spędzić przyjemne wakacje w pięknym otoczeniu - powiedział Gabor Vasarhelyi, rzecznik prasowy Wizz Air.Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
solokhumbu 2017-04-04 21:18   
solokhumbu - Profil solokhumbu
@ortler: z tym haraczem to bez przesady. Jasne - próbują, czasem nahalnie! Ale wystarczy im odpowiedzieć po rosyjsku i już patrzą na człowieka inaczej, jak na "pół-swojaka" :) I to również mówię z autopsji.
ortler 2017-04-04 19:23   
ortler - Profil ortler
Ad łysypiotr76: Maroko szereg lat temu zawarło umowę z Unią Europejską dotyczącą obecności w europejskiej przestrzeni powietrznej. LCC zaczęły wówczas latać do Maroka z zachodnioeuropejskich lotnisk. Sam z tego korzystałem, gdy za psie pieniądze poleciałem Ryanem z Krakowa do Marrakeszu z przesiadką w STN, kupując dwa odrębne bilety. Zdecydowana większość potencjalnych pasażerów z Polski nie wiedziała o istnieniu takiej możliwości. W związku z tym jedynie bezpośrednie loty z Polski do Maroka liniami LCC są tutaj nowością.
A tak nawiasem mówiąc: Co tak Pana ciągnie do Rosji ? To straszny kraj, w którym wszechwładza służb mundurowych jest powszechna i patrzą one tylko jak wymusić haracz od zagranicznego turysty. Wiem coś o tym z autopsji.
gość_680b6 2017-04-04 14:56   
gość_680b6 - Profil gość_680b6
Dajcie Teneryfe ! :)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama