Wizz Air poleci z Warszawy do Maroka

Wizz Air poleci z Warszawy do Maroka Pierwszy rejs z Warszawy do Agadiru został zaplanowany na 30 czerwca 2017 roku. Połączenie z lotniska Chopina do Maroka będzie realizowane dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz piątki. Ceny biletów mają się zaczynać od 129 PLN w cenie regularnej w jedną stronę. Warszawa - Agadir  - Z radością dodajemy kolejną słoneczną destynację do naszej...
04/04/2017 10:45   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
solokhumbu 2017-04-04 21:18   
solokhumbu - Profil solokhumbu
@ortler: z tym haraczem to bez przesady. Jasne - próbują, czasem nahalnie! Ale wystarczy im odpowiedzieć po rosyjsku i już patrzą na człowieka inaczej, jak na "pół-swojaka" :) I to również mówię z autopsji.
ortler 2017-04-04 19:23   
ortler - Profil ortler
Ad łysypiotr76: Maroko szereg lat temu zawarło umowę z Unią Europejską dotyczącą obecności w europejskiej przestrzeni powietrznej. LCC zaczęły wówczas latać do Maroka z zachodnioeuropejskich lotnisk. Sam z tego korzystałem, gdy za psie pieniądze poleciałem Ryanem z Krakowa do Marrakeszu z przesiadką w STN, kupując dwa odrębne bilety. Zdecydowana większość potencjalnych pasażerów z Polski nie wiedziała o istnieniu takiej możliwości. W związku z tym jedynie bezpośrednie loty z Polski do Maroka liniami LCC są tutaj nowością.
A tak nawiasem mówiąc: Co tak Pana ciągnie do Rosji ? To straszny kraj, w którym wszechwładza służb mundurowych jest powszechna i patrzą one tylko jak wymusić haracz od zagranicznego turysty. Wiem coś o tym z autopsji.
gość_680b6 2017-04-04 14:56   
gość_680b6 - Profil gość_680b6
Dajcie Teneryfe ! :)
gość_16fea 2017-04-04 13:13   
gość_16fea - Profil gość_16fea
lysy- Na Rosji to by LCC się nieźle obłowiły. Ale faktycznie ciężko tam wejść. Choć W6 lata z Budapesztu.
lysypiotr76 2017-04-04 11:50   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Agadir z WAW, Marrakesz z KRK. Tak powolutku tanie linie zaczynają latać coraz dalej. Nadal niestety Rosja czeka. Niestety na razie, bez zmian w prawie i polityce kierunek zamknięty z polskich lotnisk.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy