×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates: A380 do Nicei, helikopter do Monako


Emirates zapowiedziało, że trasa do Nicei od 1 lipca br. będzie wykonywana airbusami A380. Dodatkowo przewoźnik poza swoją sztandarową usługą szoferską zaoferuje także loty helikopterem między lotniskiem w Nicei a Monako.Obecnie do Nicei codziennie lata boeing 777-300ER arabskiego przewoźnika. Wprowadzenie A380 oznacza zwiększenie oferowania na trasie o 44 proc. do 3,6 tys. miejsc tygodniowo w każdą stronę

Linie Emirates zaczęły latać do Nicei 15 lipca 1994 r., prawie 23 lata temu. Od tamtej pory przewieźliśmy na tej trasie blisko 2 mln pasażerów, z czego ponad 200 tys. tylko w zeszłym roku. Cieszymy się, że miasto dołączy do pozostałych 46 kierunków obsługiwanych obecnie przez A380 Emirates, a my jako pierwsi sprowadzimy ten samolot do Nicei. Przewidujemy, że loty A380 zwiększą liczbę pasażerów podróżujących w celach służbowych i turystycznych na południe Francji w ciągu roku - powiedział Thierry Antinori, wiceprezes i dyrektor handlowy Emirates.

Aby zapewnić swoim pasażerom jak najlepszą podróż, Emirates we współpracy z firmą Monacair wprowadzają ofertę lotów helikopterem między lotniskiem w Nicei a Monako oraz transport limuzyną z lotniska śmigłowcowego w Monako do miejsca docelowego. Usługa będzie bezpłatna dla pasażerów klasy pierwszej i dostępna w cenie 79 euro od osoby w klasie biznes i 109 euro od osoby w klasie ekonomicznej.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_8daef - Profil
gość_8daef
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie