Qatar Airways: Jak wygrać ranking Skytraxa w klasie biznes?

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
13 marca 2017 15:56
1 komentarz
Linie Qatar Airways w lotnictwie od dawna wyznaczają najwyższą jakość - w 2016 r. zostało to potwierdzone tytułem najlepszej klasy biznes od Skytraxa. Sekret tkwi w trosce o to, by pasażerowie doświadczyli luksusu w najlepszym stylu na każdym etapie podróży.
Reklama

Podróż w klasie biznes to wyjątkowe doświadczenie. Pasażerowie płacący za bilety w tej klasie oczekują, że przewoźnik zadba o nich nie tylko na pokładzie. Tak właśnie stara się robić Qatar Airways, narodowy przewoźnik Kataru. Pięć gwiazdek w rankingu Skytrax potwierdza, że to linia o najwyższym standardzie luksusu. Organizacja ta uznała zresztą w 2016 r. klasę biznes Qatar Airways za najlepszą na świecie.


Równocześnie - co, jak niedawno pisaliśmy, nie jest oczywiste - projektanci tej spółki świetnie zrozumieli, jak zrównoważyć luksus, wyszukany styl i umiar. Efekt należy do najlepszych na świecie. Słowem, które dobrze określa wystrój klasy biznes katarskiej linii jest "elegancja". Nie "przepych", ale właśnie subtelna elegancja oparta o stonowane kolory i brak nadmiernych zdobień.Linie Qatar Airways dbają o pasażerów już na ziemi, zapewniając im sprawną odprawę, wygodny boarding i dostęp do najlepszych salonów biznesowych na świecie. Te w głównej bazie przewoźnika, w Dosze, są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Są luksusowe, ale też interesujące same w sobie. Mało gdzie można w trakcie oczekiwania na samolot skorzystać np. z symulatora Formuły 1. Do tego pasażerowie cały czas mają poczucie, że personel przewoźnika dba o ich komfort.


Na pokładzie Qatar Airways też nie zapomniały o żadnym elemencie. Poza już wspomnianym, doskonale dopasowanym do charakteru przewoźnika wystrojem, linie oferują też doskonałe jedzenie, najwyższej klasy system rozrywki i personel, który uważnie, ale nie nachalnie dba o komfort podróżnych. Podczas projektowania kabiny duży nacisk położono na prywatność - pasażerowie, którzy podróżują sami, mają zapewniony komfort.


Dzięki najnowszej ofercie Qatar Airways na loty w klasie biznes pasażerowie z Polski mają możliwość sprawdzenia, dlaczego tysiące osób głosujących w ankietach Skytraxa doceniły Qatar Airways.

W promocji przewoźnik proponuje korzystne ceny do najpopularniejszych miast w klasie biznes (ceny z wszystkimi opłatami i podatkami dla jednej osoby przy rezerwacji dla minimum trzech osób):
  • Warszawa - Bangkok: od 8.430 PLN
  • Warszawa - Szanghaj (Pudong): od 8.170 PLN
  • Warszawa - Seul: od 8.470 PLN
  • Warszawa - Hanoi: od 9.350 PLN
  • Warszawa - Kanton: od 7,920 PLN
  • Warszawa - Kuala Lumpur: od 9.400 PLN
  • Warszawa - Seszele: od 13.530 PLN
  • Warszawa - Sydney: od 16.530 PLN

Aby skorzystać z promocji bilety na podróż do 31 grudnia 2017 r. trzeba zarezerwować do 19 marca.


materiał reklamowy
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_83b63 2017-03-14 08:57   
gość_83b63 - Profil gość_83b63
Rzeczywiście klasa biznes w qatarze jest jedną z fajniejszych jaka lecialem. Jest klasa!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama