×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air poleci z Katowic do Splitu


Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie w sezonie letnim nowego połączenia z Polski do Chorwacji.


Pierwszy rejs z Katowic do Splitu został zaplanowany na 18 czerwca 2017 r. Loty do Chorwacji będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w środy oraz niedziele.
Samolot będzie startował z Katowic o godzinie 6:00, w Splicie wyląduje o godzinie 7:45. Rejs powrotny z Chorwacji został zaplanowany na godzinę 8:20, na lotnisku w Katowicach spodziewany jest o godzinie 9:55.

Nasze nowe destynacje: Split, Katania, Lizbona, Rejkiawik i Malta zapewniają naszym klientom jeszcze większy wybór atrakcyjnych, niskokosztowych podróży. Jesteśmy przekonani, że nowe połączenia będą cieszyć się dużym zainteresowaniem wśród pasażerów planujących wakacyjne wyjazdy - powiedział Gabor Vasarhelyi, menedżer ds. komunikacji Wizz Aira.


Nowe połączenie węgierskiego przewoźnika z Katowice Airport do Splitu znakomicie uzupełnia naszą wakacyjną siatkę połączeń. Chorwacja od lat jest popularnym kierunkiem wyjazdów urlopowych wśród mieszkańców województwa śląskiego, dlatego jestem przekonany, iż nowa trasa będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem - dodał Artur Tomasik, prezes Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, zarządzającego Katowice Airport.

W 2016 r. Wizz Air przewiózł ponad 1,6 mln pasażerów na trasach z i do Katowic. Z nowymi pięcioma trasami uruchomionymi w 2017 r. w ofercie Wizz Air znajdzie się 2,1 mln miejsc w sprzedaży z Katowic, co stanowi 13-proc. wzrost w porównaniu do poprzedniego roku. Wizz oferuje obecnie z Katowic w sumie 37 tras do 18 krajów.

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, Wizz Air zbazował także w Katowicach już szóstego airbusa.
gość_676a3 - Profil
gość_676a3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie