×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Garuda Indonesia poleci do Moskwy


Indonezyjski przewoźnik narodowy planuje uruchomienie lotów pomiędzy Dżakartą a Moskwą. Połączenie miałoby wystartować w sierpniu tego roku.


- Staramy się przyspieszyć plany odnośnie uruchomienia bezpośrednich lotów do Moskwy w sierpniu. Będziemy latać trzy razy w tygodniu używając samolotów szerokokadłubowych airbus A330-200 - powiedział Arif Wibowo, prezydent Garuda Indonesia.

Przewiduje się, że uruchomienie bezpośredniego połączenia lotniczego pomiędzy oboma krajami zwiększy o 100 tys. liczbę rosyjskich turystów w Indonezji w 2017 r., co stanowiłoby rozwinięcie korzystnego trendu - w pierwszej połowie 2016 r. liczba turystów z Rosji w Indonezji wzrosła o 14 proc. W tym samym czasie do Rosji podróżuje spora liczba Indonezyjczyków - około 14 tys. w 2015 r. 

- Realizacja planów bezpośrednich lotów pomiędzy Rosją i Indonezją stała się jednym z naszych głównych priorytetów mających na celu zwiększenie liczby turystów odwiedzających Rosję - powiedział Michaił Juriewicz Gałużyn, ambasador Federacji Rosyjskiej w Indonezji, który oczekuje, że bezpośrednie loty z Indonezji do Rosji wzmocnią stosunki dwustronne pomiędzy krajami, szczególnie w dziedzinach ekonomii i turystyki.
 

fot. Airbus, Tomasz Śniedziewskigość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie