Garuda Indonesia poleci do Moskwy

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
16 lutego 2017 08:00
Indonezyjski przewoźnik narodowy planuje uruchomienie lotów pomiędzy Dżakartą a Moskwą. Połączenie miałoby wystartować w sierpniu tego roku.
Reklama

- Staramy się przyspieszyć plany odnośnie uruchomienia bezpośrednich lotów do Moskwy w sierpniu. Będziemy latać trzy razy w tygodniu używając samolotów szerokokadłubowych airbus A330-200 - powiedział Arif Wibowo, prezydent Garuda Indonesia.

Przewiduje się, że uruchomienie bezpośredniego połączenia lotniczego pomiędzy oboma krajami zwiększy o 100 tys. liczbę rosyjskich turystów w Indonezji w 2017 r., co stanowiłoby rozwinięcie korzystnego trendu - w pierwszej połowie 2016 r. liczba turystów z Rosji w Indonezji wzrosła o 14 proc. W tym samym czasie do Rosji podróżuje spora liczba Indonezyjczyków - około 14 tys. w 2015 r.

- Realizacja planów bezpośrednich lotów pomiędzy Rosją i Indonezją stała się jednym z naszych głównych priorytetów mających na celu zwiększenie liczby turystów odwiedzających Rosję - powiedział Michaił Juriewicz Gałużyn, ambasador Federacji Rosyjskiej w Indonezji, który oczekuje, że bezpośrednie loty z Indonezji do Rosji wzmocnią stosunki dwustronne pomiędzy krajami, szczególnie w dziedzinach ekonomii i turystyki.

fot. Airbus, Tomasz Śniedziewski
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama