×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lublin znów w systemie Lufthansy


Od dzisiaj (13.02) w systemie rezerwacyjnym Lufthansy ponownie pojawiły się połączenia do Lublina. Wszystko dzięki umowie code-share z BMI Regional, która obowiązywała będzie na trasie ze Świdnika do Monachium.


Połączenie zostało ogłoszone pod koniec stycznia bieżącego roku. Loty do stolicy Bawarii odbywały się będą codziennie. Dzięki nim Lublin odzyska połączenie z hubem, skąd dalej będzie można się przesiadać na połączenia do ponad 100 miast na całym świecie.

Jest to połączenie, nad którym pracowaliśmy przez wiele miesięcy: początkowo jako uzupełnienie serwisu Lufthansy do Frankfurtu, które później wraz z naszymi partnerami z BMI Regional zaplanowaliśmy jako całkowicie nowy, lepszy produkt. Warto podkreślić, że przy jego tworzeniu aktywnie uczestniczyli przedstawiciele lubelskich firm, które deklarowały dużą ilość podróży służbowych za granicę. Jestem przekonany, że dzięki codziennym lotom do Monachium i dogodnym możliwościom przesiadek przekonamy do siebie dużą część tych pasażerów z naszego regionu, którzy dotychczas wylatywali z Warszawy korzystając z oferty linii tradycyjnych - mówił wtedy Krzysztof Wójtowicz, prezes portu lotniczego w Lublinie. 

Bilety na nowe połączenie można było kupować już w chwili jego ogłoszenia, jednak tylko przez system rezerwacyjny BMI Regional - czyli linii, która będzie je wykonywała. Dopiero dzisiaj zostało ono udostępnione przez Lufthansę. Rejsy do Lublina uzyskały oznaczenie LH5293, powrotne - LH5292.
gość_0fd3e - Profil
gość_0fd3e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie