Heinemann otwiera pierwszy outlet dla dzieci

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
03 listopada 2016 06:15
Na lotnisku w Wiedniu powstał pierwszy na świecie outlet dla dzieci pod marką Heinemann Duty Free. Sklep zlokalizowany jest w strefie Plaza za stanowiskami check-in 2.
Reklama

Nowy sklep przylega do sklepu bezcłowego walk-through operowanego przez Heinemann i, jak zapewniają twórcy konceptu, przyciąga dzieci i dorosłych. Można w nim kupić zabawki oraz słodycze, a także miło spędzić czas dzięki atrakcjom, takim jak zbiornik wypełniony klockami Lego, w którym dzieci mogą bawić się i tworzyć swoje konstrukcje.

- W sklepie o powierzchni 130 m kw., pasażerowie witani są jasnym wnętrzem, w którym można dostrzec na ścianach i suficie gigantyczne elementy układanki puzzli wykonane z prawdziwego drewna. Stylizowane drzewo w centrum sklepu przynosi wspomnienia zabaw poza domem i może być tłem zdjęć. Dzieci, rodzice i każdy, kto chce zabrać coś do domu dla dzieci - lub wszyscy ci, którzy zachowali w sobie magię dzieciństwa - znajdą szeroki wybór marek wysokiej jakości zabawek, takich jak Steiff, Playmobil, Disney, Lego czy Brio i słodyczy, od Kinder Chocolate, poprzez Chupa Chups aż do Haribo - napisała w komunikacie firma Heinemann, która na lotnisku w Wiedniu obsługuje 10 sklepów.

- Kategoria zabawek zanotowała silny wzrost sprzedaży w Heinemann Duty Free Shops w ubiegłym roku i ciągle wykazuje olbrzymi potencjał. Zdecydowaliśmy się wykorzystać ten pozytywny trend i otworzyliśmy oddzielny Kids Shop po raz pierwszy tutaj, w Wiedniu. Jesteśmy zachwyceni, że lotnisko dobrze podeszło do naszego pomysłu i zaoferowało nam doskonałą przestrzeń obok naszego sklepu Heinemann Duty Free Shop. Pierwsze reakcje pasażerów pokazują, że są oni zachwyceni sposobem prezentacji oraz dostępnymi markami - powiedział dyrektor zarządzający Gebr. Heinemann Wien GmbH, Kai Langnickel.

- Chcemy by podróż z lotniska w Wiedniu była dla naszych najmłodszych pasażerów przyjemnym doświadczeniem, dlatego oferujemy rodzinom z dziećmi różne udogodnienia, takie jak strefy zabaw dla dzieci czy stanowiska kontroli bezpieczeństwa dla rodzin. Nowy Heinemann Duty Free Kids Shop jest doskonałym uzupełnieniem tej oferty. Nasza współpraca z Gebr. Heinemann była długa oraz owocna i cieszymy się, że jesteśmy pierwsi na świecie, którzy oferują tę innowację - powiedział dyrektor operacyjny wiedeńskiego lotniska, Julian Jäger.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama