Lotnisko w Tallinie ogłasza przetarg na duty free

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
31 października 2016 10:28
Kontrakt na operacje duty free zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2018 roku i będzie obejmował okres of siedmiu do 10 lat.
Reklama

Nowa umowa będzie obejmować powierzchnię głównego sklepu za kontrolą bezpieczeństwa lotniska w Tallinie o powierzchni 800 m. kw., sklep o powierzchni 100 m. kw. w strefie Schengen oraz sklep o powierzchni 70 m. kw. w strefie non-Schengen. Zwycięzca przetargu zobowiązany jest do prowadzenia sprzedaży napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, słodyczy, perfum, odzieży i akcesoriów oraz biżuterii.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 29 listopada o północy czasu lokalnego, a zwycięzca przetargu zostanie ogłoszony nie później niż do 11 stycznia 2017 roku. Lotnisko kontaktowało się już z głównymi operatorami sklepów bezcłowych z europy i oczekuje zgłoszeń do przetargu w przyszłym miesiącu, ujawnił szef sprzedaży komercyjnych koncesji, Katri Keian.

Obecnie operatorem sklepów duty free na lotnisku w Tallinie jest Inflight Service Estonia. W 2012 roku firma zapewniła sobie pięcioletnie przedłużenie kontraktu.

fot. Martin Alvares Espinar, flickr.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama