Kraków: Aparaty telefoniczne dla pasażerów

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
26 września 2016 12:31
5 komentarzy
Cztery aparaty telefoniczne dla pasażerów krakowskiego lotniska. Każdy pasażer może dzięki nim połączyć się bezpłatnie z krajowymi numerami telefonów.
Reklama

Spełniając oczekiwania pasażerów zostały zainstalowane cztery aparaty telefoniczne na terenie krakowskiego lotniska. To autorski program pracowników działu obsługi terminali. Dzięki współpracy z firmą T-Mobile korzystanie z telefonów jest bezpłatne. Z aparatów mogą być realizowane połączenia tylko na numery krajowe (stacjonarne i komórkowe). Obsługa telefonów jest bardzo prosta – wystarczy podnieść słuchawkę i wybrać numer.

- Od czerwca pasażerowie, po przejściu kontroli bezpieczeństwa, mogą skorzystać z bezpłatnych wózków dla dzieci. Kilka tygodni temu w pokojach dla rodziców podróżujących z dziećmi zainstalowaliśmy kuchenki mikrofalowe. Ostatnia inicjatywa to kolejny krok w kierunku zwiększenia komfortu podróży „zwykłego” pasażera na krakowskim lotnisku. – powiedziała Monika Pabisek, rzecznik prasowy Kraków Airport.

Aparaty w charakterystycznym żółtym kolorze zamontowane zostały w następujących punktach: W części ogólnodostępnej, naprzeciwko punktu Visitor’s Centre (hala przylotów) i w rejonie kasy biletowej PLL LOT (w rejonie punktów odprawy biletowo-bagażowej); po kontroli bezpieczeństwa, w części odlotów Schengen – przy sklepie Premium Food Gate i w części odlotów non-Schengen – obok sklepu Keraniss.

fot. Krakow Airport

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_3d086 2016-09-28 15:54   
gość_3d086 - Profil gość_3d086
A można do Sztrasburgera do Telefoniady zadzwonić?
wroord 2016-09-27 15:21   
wroord - Profil wroord
Super sprawa inne lotniska powinny pomyslec o czyms takim.
krakowairport 2016-09-26 19:10   
krakowairport - Profil krakowairport
@malin, @gość_bb412 Potwierdzam na każdy krajowy numer telefonu, niezależnie od operatora. Nie działają numery premium ;) ^MP
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama