×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Frankfurt planuje inwestycje. W tym dla... fanów jogi


Frankfurt Airport planuje zainwestować ponad 100 milionów euro na stworzenie leśnej strefy rekreacyjnej oraz ulepszenie istniejących placów zabaw i pokojów medytacyjnych.


Port liczy, że inwestycja przyczyni się do uzyskania pięciu gwiazdek w rankingu Skytrax.

Frankfurckie lotnisko już teraz posiada dwa w pełni wyposażone pomieszczenia do medytacji. Są one zlokalizowane w pierwszym i drugim terminalu. Wstęp jest całkowicie bezpłatny i nie podlega ograniczeniom czasowym. 

Sale medytacyjne są wyposażone w maty do jogi, bloki, poduszki, podkładki, lustra od podłogi, aż po sufit, ekrany do ćwiczeń z muzyką oraz ulotki informacyjne na temat jogi. Ponadto jedna ściana jest w całości pokryta wizerunkiem buddy. 

Oświetlenie jest odpowiednio stonowane dzięki czemu zapewnia wysoki komfort podczas ćwiczeń. 

Dalsze inwestycje w pomieszczenia do medytacji to dobry kierunek rozwoju dla lotniska - uważa hinduski polityk Rajan Zed. Wiele światowych lotnisk oferuje pomieszczenia medytacyjno-rekreacyjne. Specjaliści twierdzą, że medytacja przed podróżą pomaga znacząco obniżyć poziom stresu i zredukować zmęczenie podróżą. 

fot. Frankfurt Airport
gość_94424 - Profil
gość_94424
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie