×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair poleci z Olsztyna


Irlandzka tania linia lotnicza Ryanair uruchomi loty z podolsztyńskiego lotniska w Szymanach.

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły na dzisiejszej konferencji prasowej uruchomienie nowego połączenia z lotniska Szymany do Londynu Stansted. Pierwszy rejs do Wielkiej Brytanii został zaplanowany na 1 listopada 2016 roku. Loty między Olsztynem a Londynem będą realizowane trzy razy w tygodniu: 

- Ryanair z przyjemnością wprowadza nowe połączenie z 13. lotniska w Polsce. Cieszymy się z nowej trasy z portu lotniczego Olsztyn Mazury do Londynu. Loty rozpoczną się 1 listopada. Z okazji ogłoszenia nowego połączenia wprowadzamy do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podróż z w listopadzie 2016 roku - powiedział Juliusz Komorek, członek zarządu linii Ryanair ds. Regulacyjnych i Prawnych.Ryanair będzie czwartą linią, która będzie obecna w Szymanach. Obecnie z lotniska operuje Sprint Air łącząc Szymany z Krakowem i Berlinem. Niebawem (od 6 czerwca) uruchomi również połączenie do Wrocławia. Loty z Szyman zapowiedział również Wizz Air (do Londynu Luton od 18 czerwca) oraz Adria Airways (do Monachium od 17 czerwca).gość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie