×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Z Szyman polecimy do Londynu


Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z kolejnego lotniska w Polsce - w sezonie letnim polecimy z Szyman do Londynu Luton.Rejsy z lotniska Olsztyn-Mazury do Londynu Luton wystartują 18 czerwca 2016 roku. Loty do Anglii będą realizowane trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz soboty. Ceny biletów zaczynają się od 99 PLN w jedną stronę.

 - Wizz Air konsekwentnie rozwija się w Polsce stale poszerzając swoją siatkę niskokosztowych lotów. Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić nasze pierwsze połączenie z lotniska Olsztyn-Mazury do Londynu Luton. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa oferta spotka się z zainteresowaniem polskich pasażerów. Ponadto nowa trasa z pewnością zyska też popularność wśród pasażerów z Wielkiej Brytanii, którzy skorzystają z okazji poznania regionu Mazur oferującego szeroki wybór atrakcji dla turystów. Bilety dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.


Port lotniczy Olsztyn-Mazury to ósme lotnisko w Polsce, które znalazło się w siatce połączeń przewoźnika. Z Szyman obecnie latamy liniami Sprint Air do Krakowa oraz Berlina, a uruchomienie nowej trasy do Monachium ogłosiły niedawno linie lotnicze Adria Airways.gość_4f30e - Profil
gość_4f30e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie