Wizz Air: Z Szyman polecimy do Londynu

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
07 kwietnia 2016 11:01
29 komentarzy
Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z kolejnego lotniska w Polsce - w sezonie letnim polecimy z Szyman do Londynu Luton.
Reklama

Rejsy z lotniska Olsztyn-Mazury do Londynu Luton wystartują 18 czerwca 2016 roku. Loty do Anglii będą realizowane trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz soboty. Ceny biletów zaczynają się od 99 PLN w jedną stronę.

- Wizz Air konsekwentnie rozwija się w Polsce stale poszerzając swoją siatkę niskokosztowych lotów. Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić nasze pierwsze połączenie z lotniska Olsztyn-Mazury do Londynu Luton. Jesteśmy przekonani, że nasza nowa oferta spotka się z zainteresowaniem polskich pasażerów. Ponadto nowa trasa z pewnością zyska też popularność wśród pasażerów z Wielkiej Brytanii, którzy skorzystają z okazji poznania regionu Mazur oferującego szeroki wybór atrakcji dla turystów. Bilety dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.


Port lotniczy Olsztyn-Mazury to ósme lotnisko w Polsce, które znalazło się w siatce połączeń przewoźnika. Z Szyman obecnie latamy liniami Sprint Air do Krakowa oraz Berlina, a uruchomienie nowej trasy do Monachium ogłosiły niedawno linie lotnicze Adria Airways.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
lysypiotr76 2016-04-10 20:17   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
gość_43057 Wchodzą do środkowej Europy Ale priorytetem są dla nich Niemcy FR w Berlinie otwiera potężną bazę i zapowiada na zimę16 40 kierunków !!!!!!!!!!!!! I 9 zbazowanych samolotów Tu nawet WMI blado wygląda
gość_43057 2016-04-10 18:53   
gość_43057 - Profil gość_43057
@demar: Do WAW nie latają bo niejako to komplementarne z WMI, dlatego nie uwzględniam. Nie zapominaj, że loty z SZY W6 oddziaływają również na GDN( mocna baza W6, mocniejsza niż WMI FR) czy nawet KUN gdzie węgierska linia jest obecna(nie aż tak szeroko jak FR, ale jest). Piłka po stronie Irlandczyków co teraz zrobią, na pewno będą się przyglądać bo danych na temat bookingów nie mają za to ostatnio-co zapowiadali, wchodzą w rynek tej części Europy. Baza w Sofii, Pradze
demar 2016-04-10 16:27   
demar - Profil demar
@gość_43057: Ryanair nie lata w Polsce z WAW (oprócz wspominanych RDO i IEG). WizzAir rozpoczynając przed R. operacje z SZY zrobił dobry ruch i wcale nie jest pewne, że Ryanair pójdzie tym samym tropem (a przynajmniej czy zrobi to szybko), w szczególności, że loty z SZY bardziej oddziaływają na WMI niż WAW.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama