easyJet przedłużył umowę z Travelportem

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
11 kwietnia 2016 08:58
Linia easyJet przedłużyła umowę z firmą Travelport, dzięki której agenci sprzedaży korzystający z platformy Travelport nadal będą mogli sprzedawać bilety na loty tego przewoźnika.
Reklama

easyJet będzie także nadal wykorzystywał rozwiązanie Rich Content and Branding, które pozwala na prezentację taryf w systemie Travelport z bardzo dużą szczegółowością. Za pośrednictwem tego systemu przewoźnik będzie oferował całą gamę taryf, w tym produkty dla pasażerów biznesowych - Inclusive i Flexi Fares.

Przedstawiciele easyJeta podkreślają, że mimo statusu linii niskokosztowej, sprzedaż biletów przez systemy GDS jest dla nich bardzo ważna.

- easyJet był jedną z pierwszych linii w segmencie low-cost, która udostępniła swoje bilety przez GDS-y. Dalsza współpraca z Travelportem ma ogromne znaczenie dla wykorzystania całej gamy naszych taryf. Około 20 proc. pasażerów easyJet podróżuje w celach biznesowych, a od 2010 r. mamy strategię skierowaną specjalnie dla tego segmentu podróżnych - powiedział w komunikacie prasowym Anthony Drury, dyrektor ds. biznesu w easyJet.

- Jesteśmy zachwyceni, że możemy kontynuować współpracę z Travelportem, która trwa już od ośmiu lat. Przez ten czas Travelport pomógł poprawić wyniki sprzedaży dla klientów korporacyjnych, firm zarządzających podróżami biznesowymi i agentów biur podróży - dodał Robin Ranken, dyrektor ds. sprzedaży lotniczej na Europę w Travelporcie.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama