×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet przedłużył umowę z Travelportem


Linia easyJet przedłużyła umowę z firmą Travelport, dzięki której agenci sprzedaży korzystający z platformy Travelport nadal będą mogli sprzedawać bilety na loty tego przewoźnika.easyJet będzie także nadal wykorzystywał rozwiązanie Rich Content and Branding, które pozwala na prezentację taryf w systemie Travelport z bardzo dużą szczegółowością. Za pośrednictwem tego systemu przewoźnik będzie oferował całą gamę taryf, w tym produkty dla pasażerów biznesowych - Inclusive i Flexi Fares.

Przedstawiciele easyJeta podkreślają, że mimo statusu linii niskokosztowej, sprzedaż biletów przez systemy GDS jest dla nich bardzo ważna.

- easyJet był jedną z pierwszych linii w segmencie low-cost, która udostępniła swoje bilety przez GDS-y. Dalsza współpraca z Travelportem ma ogromne znaczenie dla wykorzystania całej gamy naszych taryf. Około 20 proc. pasażerów easyJet podróżuje w celach biznesowych, a od 2010 r. mamy strategię skierowaną specjalnie dla tego segmentu podróżnych - powiedział w komunikacie prasowym Anthony Drury, dyrektor ds. biznesu w easyJet. 

- Jesteśmy zachwyceni, że możemy kontynuować współpracę z Travelportem, która trwa już od ośmiu lat. Przez ten czas Travelport pomógł poprawić wyniki sprzedaży dla klientów korporacyjnych, firm zarządzających podróżami biznesowymi i agentów biur podróży - dodał Robin Ranken, dyrektor ds. sprzedaży lotniczej na Europę w Travelporcie.gość_16b9f - Profil
gość_16b9f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie