×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe wnętrza samolotów Airbusa


Airbus zaprezentował nowy wystrój wnętrza swoich samolotów o nazwie "Airspace by Airbus". Pierwszym modelem z nową kabiną będzie airbus A330neo.Producent zapewnia, że projektując nowe wnętrza brał pod uwagę zarówno wygodę dla pasażerów, jak i wskaźniki operacyjne dla linii lotniczych. Inspiracją dla projektu były rozwiązania zastosowane w modelu A350XWB. Airbus zwraca uwagę, że zastosowane rozwiązania są na tyle elastyczne, by umożliwiały przewoźnik daleką idące dostosowanie kabiny. 

- To zainspiruje i da możliwość liniom lotniczym tworzenia doświadczenia lotu dla pasażerów na zupełnie nowym poziomie. Równocześnie zapewni to szanse na jak najbardziej optymalne i ekonomiczne wykorzystanie przestrzeni w kabinie - podkreślił cytowany w komunikacie prasowym Kiran Rao, wiceprezes Airbusa ds. strategii i marketingu.


Kabina "Airspace by Airbus" opiera się na czterech filarach: komforcie, otoczeniu, obsłudze i designie. "Komfort" oznacza, że każdy pasażer ma otrzymać jak najbardziej wygodną przestrzeń podróży. "Otoczenie" dotyczy lepszego oświetlenia, wyciszenia kabiny. W ramach filaru "Obsługa" Airbus zapewni najwyższej jakości rozrywkę pokładową i połączenie z internetem, lepsze toalety i poprawione strefy pracy załóg. Wreszcie "Design" oznacza poprawienie wyglądu i ergonomii kabiny.

Na pokładzie znajdą się większe schowki na bagaż, większe i lepiej zaprojektowane toalety, szersze fotele i przestrzeń na nogi bez urządzeń. Kabina będzie oświetlona diodami LED, projekt będzie się opierał na prostych liniach i wzorach, a strefa wejścia zostanie przeprojektowana. 

Na razie nie wiadomo, w jakich samolotach poza A330neo zostanie wprowadzona nowa kabina. Dostawy tego modelu mają rozpocząć się pod koniec 2017 r.

fot. Airbus Mediagość_0dbdc - Profil
gość_0dbdc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie