×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kolejna część MH370 odnaleziona


Na wybrzeżu Mozambiku odnaleziono część samolotu, która niemal na pewno pochodzi z zaginionego boeinga 777 linii Malaysia Airlines. Rejs MH370 zaginął niemal dokładnie dwa lata temu.


Część, która prawdopodobnie pochodzi ze statecznika poziomego samolotu, została odnaleziona na plaży na wybrzeży Mozambiku kilka dni temu. Śledczy na razie analizują fotografie, a wkrótce na miejscu zbadają część. Jednak już teraz jest niemal pewne, że to fragment zaginionego boeinga 777.

To już kolejna część, którą odnaleziono na zachodnim wybrzeżu Oceanu Indyjskiego. W sierpniu 2015 r. na wyspie Reunion na plaży znaleziono klapę boeinga 777.

Rejs MH370 zaginął 8 marca 2014 r. Na pokładzie samolotu malezyjskich linii w locie z Kuala Lumpur do Pekinu było 239 osób. Ostatni kontakt z załogą samolotu miał miejsce nad Morzem Południowochińskim. Potem na podstawie wskazań radarów i satelitów potwierdzono, że maszyna zawróciła i skierowała się na południe.

Najbardziej prawdopodobna hipoteza dotycząca tego rejsu zakłada, że samolot rozbił się w południowym Oceanie Indyjskim. Eksperci podkreślają, że przez 16 miesięcy od katastrofy prądy oceaniczne mogły znieść części na zachodnie brzegi Oceanu Indyjskiego mimo tego, że to ponad 5 tys. km od miejsca, w którym prawdopodobnie rozbił się malezyjski boeing.gość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie