×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wyniki konkursu ze Sprint Airem


Wyłoniliśmy zwycięzcę w naszym konkursie "Mazury latają Sprint Airem"!


Zasady były bardzo proste bo wystarczyło napisać zadanie konkursowe. Nagrodą w konkursie był bilet dla dwóch osób w obie stronie do wyboru na trasie Olsztyn-Berlin lub Olsztyn-Kraków.

Zwycięzcą konkursu został Krzysztof Wesołowski.

Pisałem kiedyś uzasadnienia konkursów w postaci wierszyków, limeryków, rymowanek itp. Chyba taka twórczość nie jest moją mocną stroną :). Tym razem mózg wyprany po napisaniu pracy dyplomowej więc i odpowiedź banalna. Berlin. Po prostu. Bo tak. Mieszkam idealnie pomiędzy dwiema stolicami, Berlinem i Warszawą. W tej jednej bywam często, a w drugiej ani razu. Może to dobry pretekst, żeby w końcu odwiedzić stolicę kiełbasy, ziemniaków, piwa i ulubionych Haribo.


//www.pasazer.com/img/images/contests/mazury_lataja.png
Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez linie Sprint Air i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com. 

Grafika: Pasazer.comKomentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie