Wyniki konkursu ze Sprint Airem

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
03 lutego 2016 14:55
Wyłoniliśmy zwycięzcę w naszym konkursie "Mazury latają Sprint Airem"!
Reklama

Zasady były bardzo proste bo wystarczyło napisać zadanie konkursowe. Nagrodą w konkursie był bilet dla dwóch osób w obie stronie do wyboru na trasie Olsztyn-Berlin lub Olsztyn-Kraków.

Zwycięzcą konkursu został Krzysztof Wesołowski.

Pisałem kiedyś uzasadnienia konkursów w postaci wierszyków, limeryków, rymowanek itp. Chyba taka twórczość nie jest moją mocną stroną :). Tym razem mózg wyprany po napisaniu pracy dyplomowej więc i odpowiedź banalna. Berlin. Po prostu. Bo tak. Mieszkam idealnie pomiędzy dwiema stolicami, Berlinem i Warszawą. W tej jednej bywam często, a w drugiej ani razu. Może to dobry pretekst, żeby w końcu odwiedzić stolicę kiełbasy, ziemniaków, piwa i ulubionych Haribo.


//www.pasazer.com/img/images/contests/mazury_lataja.png
Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez linie Sprint Air i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com.

Grafika: Pasazer.com
Reklama
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama