KLM: Nowości na lotach dalekiego zasięgu

11 grudnia 2015 09:06
1 komentarz
Od niedawna, pasażerowie klasy ekonomicznej na lotach międzykontynentalnych KLM korzystają z serwisu pokładowego w nowym wydaniu o nazwie "Tasty Blue". Ciekawe wzornictwo łączy nowoczesność z elementami neobaroku.
Reklama
Wśród nowości jest także specjalny zestaw dla osób planujących przespać całą podróż pod nazwą "Goodnight Goodiezzzz", dostępny podczas wybranych nocnych rejsów.

//www.pasazer.com/img/images/normal/KLM_Tasty-Blue_b680x251.jpg
Najnowszy pomysł zastawy stołowej w wydaniu KLM to połączenie białej tacy nadającej się do recyklingu, ozdobionej niebieskimi motywami ceramiki z Delft, z unikatowymi elementami neobaroku łączonymi z nowoczesnymi akcentami.
//www.pasazer.com/img/images/normal/KLM-Tasty-Blue-2_800x550.jpg
Innowacyjna, lekka taca powstała dzięki współpracy KLM Inflight Services z firmą projektową de Ster. Dopełnieniem nowego cateringu KLM są oryginalne wózki, podkładki, pojemniki na sztućce czy kubki zdobione motywami typowymi dla holenderskich wyrobów ceramicznych. Całość doskonale współgra z zastawą stołową World Class Biznes autorstwa Marcela Wandersa. Tradycyjne holenderskie wzornictwo towarzyszy KLM od wielu lat. Linia zadbała także o wykwintne menu i przez najbliższe miesiące dania serwowane gościom World Class Biznes na lotach z Amsterdamu komponowane będą przez słynnego holenderskiego szefa kuchni Jacoba Jan Boerma – nagrodzonego aż 3 gwiazdkami Michelin. Wcześniej zKLM współpracowali równie cenieni szefowie kuchni jak np. Cees Helder, Margot Janse, Sergio Herman, Richard Ekkebus, Mario Ridder, Richard van Oostenbrugge czy Jonnie Boer.


Cztery odsłony: Kolacja, Śniadanie, Azja i Bistro

Każdy z czterech wzorów nowego wyposażenia charakteryzują niebieskie motywy z Delft, które pojawią się również w panelach nowych, lekkich wózków w Klasie Economy KLM. Na nietuzinkowe wzornictwo „Tasty Blue” składają się zarówno bogate detale w postaci wytłoczonych kolorów i faktur, jak i wkomponowane przekazy w postaci tekstowej, np. „Jeśli nie masz ochoty tego zjeść, nie wyrzucaj! Może Twój sąsiad się skusi.”
//www.pasazer.com/img/images/normal/klm-tasty-blue-2015.jpg Warto również dodać, że KLM jako pierwsza linia lotnicza wprowadziła lekkie tace polipropylenowe. Działania proekologiczne są bardzo mocno wpisane w politykę linii KLM. Wdrażanie biopaliw, produkty cateringowe pochodzące z handlu w oparciu o politykę zrównoważonego rozwoju, wykorzystanie wełny z recyklingu z wycofanych już z użycia mundurów załogi do produkcji tkanin obiciowych i wykładzin na pokładzie samolotów. To tylko kilka przykładów działań przewoźnika w trosce o ochronę środowiska.

Na dobranoc
Holenderska linia w klasie ekonomicznej wprowadziła również nowość dla podróżnych, którzy pragną udać się na spoczynek zaraz po starcie pod nazwą: "Goodnight Goodiezzzz". Nowocześnie zaprojektowana torba skrywa w sobie butelkę wody, paczkę orzeszków, maskę na oczy,zimne ręczniki, zatyczki do uszu, szczoteczkę i pastę do zębów.

//www.pasazer.com/img/images/normal/Goodnight%20GoodiezzzzKLM.png
Zestaw jest wręczany podróżnym tuż po starcie samolotu, po czym pasażerowie mogą cieszyć się spokojnym snem. "Goodnight Goodiezzzz" jest obecnie dostępny na wybranych nocnych lotach międzykontynentalnych KLM (Seul, Szanghaj, Kapsztad, Johannesburg, Kuala Lumpur, Tajpej i Singapur).

Fot. KLM
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

gość_98be0 2015-12-11 23:56   
gość_98be0 - Profil gość_98be0
Całkiem ładne. Ciekawy pomysł.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy