×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Konkurs: Zrób zdjęcie B777 Emirates i wygrywaj nagrody


Emirates przygotowało dla naszych Czytelników małą niespodziankę. W związku ze zmianą samolotu na trasie Warszawa - Dubaj otrzymaliśmy trzy modele boeinga B777-300ER Emirates oraz wejściówkę na pokład tej maszyny w dniu 17 listopada, które chcemy rozdać w nowym konkursie.Konkurs odbędzie się 13 listopada 2015 r., a na zgłoszenia będziemy czekać tego dnia do godziny 23:59. Zwycięzców podamy 14 listopada tego roku (wieczorem po godzinie 19:00) na łamach naszego portalu.

Zasady są bardzo proste. Wystarczy przesłać zdjęcie boeinga B777-300ER w barwach Emirates lądującego około 10:45 lub startującego 13 listopada tego roku w Warszawie oraz uzasadnić w ciekawy sposób dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać model B777 i wejściówkę na jego pokład.

//www.pasazer.com/img/images/normal/emirates,konkurs.png
Zdjęcie i uzasadnienie należy przesyłać na konkursowy adres e-mail: konkurs(@)pasazer.com. Akceptujemy prace wysłane tylko 13 listopada tego roku, własnego autorstwa i przedstawiające B777-300ER w Warszawie. Spośród nadesłanych prac wybierzemy trzy najciekawsze zdjęcia wraz z uzasadnieniami. Autor najlepszego zdjęcia otrzyma model B777-300ER firmy GeminiJets w skali 1:200 oraz wejściówkę na zwiedzanie tej maszyny w dniu 17.11.2015 na Lotnisku Chopina. Pozostali zwycięzcy otrzymają modele B777-300ER firmy PPC Holland w skali 1:200.

Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez linie Emirates i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Uczestnik konkursu zgadza się także na otrzymywanie treści informacyjnych i reklamowych drogą e-mailową od pasazer.com oraz Emirates. --> Regulamin konkursu <--

Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację zgłoszonego zdjęcia, a także imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com oraz linii Emirates.

Grafika Pasazer.comKomentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie