×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates kupuje samoloty szkoleniowe


Emirates Flight Training Academy złożyło zamówienie na 27 samolotów, które mają zostać dostarczone przez firmy Cirrus i Embraer. Kontrakt jest warto około 40 mln dolarów.

Przedmiotem zamówienia są 22 samoloty jednosilnikowe typu cirrus SR22 oraz pięć samolotów typu embraer Phenom 100E plus pięć opcji.

Nowe zamówienia pozwolą spółce-córce Emirates stać się wiodącą firmą szkoleniową z zakresu pilotażu na Bliskim Wschodzie.Pierwsze dostawy rozpoczną się w 2017 r.

//www.pasazer.com/img/images/normal/embraer,p100,emirates.jpg
Już w przyszłym roku na lotnisku Al Maktoum International Dubaj World Central (DWC) zostanie otwarta nowa akademia lotnicza należąca do Emirates. Będzie to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na szkolenia kadry lotniczej. To oznacza, że wszyscy przyszli piloci linii będą szkoleni w 100 proc. w Dubaju, bez konieczności korzystania z obcej infrastruktury szkoleniowej.>Szacunkowo w nowym centrum będzie mogło uczyć się ponad 500 kadetów.

Jednocześnie Emirates Academy planuje zaoferować zupełnie nowy program szkoleniowy, w którym mogliby wziąć udział kandydaci z całego świata.

Fot. Embraergość_16f3f - Profil
gość_16f3f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie