Pierwszy hotel marki Curio otwarty w Europie

21 lipca 2015 12:20
Hilton Worldwide otworzył stylowy hotel Reichshof Hamburg, który powiększył globalną sieć Curio – A Collection by Hilton. Ten wyjątkowy obiekt w centrum Hamburga, zarządzany przez Event Hotelgruppe, jest pierwszym hotelem tej marki w Europie.
Reklama

Hotel łączy w sobie elegancję w stylu art-déco ze współczesnym wzornictwem.

-
Do marki Curio - A Collection by Hilton dobieramy obiekty wyróżniające się renomą i stylem. Reichshof Hamburg to wyjątkowy obiekt o niezwykłym charakterze, idealnie wpisujący się w nasze oczekiwania - powiedziała Dianna Vaughan, dyrektor globalny marki Curio - A Collection by Hilton. - Goście są zachwyceni odrestaurowanym hotelem, który łączy dawne piękno z nowoczesnością i energią Hamburga, równocześnie zapewniając poczucie bezpieczeństwa oraz korzyści oferowane przez sieć Hilton Worldwide, w tym program lojalnościowy HHonors.

Hotel Reichshof Hamburg przeszedł gruntowną renowację i jest utrzymany w stylu lat dwudziestych.

- W Europie jest wiele wyjątkowych, luksusowych hoteli niezależnych przeznaczonych dla gości, którzy poszukują wrażeń
- powiedział Simon Vincent, dyrektor Hilton Worldwide na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. - Reichshof Hamburg, najnowszy hotel marki Curio - A Collection by Hilton, łączy w sobie niepowtarzalny klimat Hamburga z korzyściami oferowanymi przez Hilton Worldwide.

Zlokalizowany naprzeciwko historycznego głównego dworca kolejowego, Reichshof Hamburg stanowi połączenie imponującej architektury z nowoczesnym wyposażeniem i spersonalizowaną obsługą. 278 odnowionych pokoi, mini-apartamentów typu
junior suite i apartamentów z jedną sypialnią zapewniają gościom spokojną przystań w ruchliwym centrum miasta. Hotel szczyci się również obiektami rekreacyjnymi o powierzchni 250 mkw., w tym doskonale wyposażoną siłownią i luksusowym centrum SPA.

- Podczas gruntownej renowacji przeprowadzonej przez najlepszych rzemieślników, dwudziestowieczny urok hotelu Reichshof Hamburg widoczny jest w każdym szczególe
- powiedział Folke Sievers, dyrektor generalny hotelu Reichshof Hamburg. - Nowoczesne technologie i udogodnienia harmonijnie połączono z wystrojem w stylu retro. W rezultacie goście mogą cieszyć się zarówno historycznym charakterem hotelu, jak i komfortem na miarę XXI wieku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów przywrócenia budynku do jego świetności z okresu lat dwudziestych i to w ramach sieci Curio – A Collection by Hilton. Mamy nadzieję, że zalety hotelu docenią wszyscy nasi goście.


Do zespołu hotelu jako szef kuchni dołączył renomowany restaurator Frank Bertram, który przeniesie tu swoją restaurację
Slowman. Dzięki temu Reichshof Hamburg może zaproponować gościom i mieszkańcom miasta bogatą ofertę kulinarną, w tym menu à la carte w restauracji, ręcznie przygotowane sushi i ciasta w holu.

Bertram słynie z wyboru wysokiej jakości produktów, pasji do swojej pracy i miłości do muzyki. Jego słynne sobotnie
jam sessions w restauracjach Slowman cieszą się dużą popularnością wśród fanów. Hotelowy Bar 1910 oferuje najwyższej jakości napoje alkoholowe, w tym kolekcję najlepszych whiskey z całego świata oraz koktajle - zarówno nowatorskie, jak i klasyczne w nowej odsłonie.

Hotel Reichshof Hamburg znajduje się pod adresem Kirchenallee 34-36, 20099 Hamburg.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy