AF-KLM zachęca do programu Flying Blue

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
17 lipca 2015 18:15
Linie Air France i KLM przygotowały nagrody dla podróżnych, którzy przystąpią do programu Flying Blue. Nowi członkowie otrzymają 1000 mil powitalnych oraz kupon na darmową kawę lub inny napój do wykorzystania przed wylotem z Lotniska Chopina w Warszawie.
Reklama

Następnie mile powitalne w połączeniu z Milami przyznanymi za podróż można wymienić na tysiące różnorodnych nagród – począwszy od tanich e-booków, czy płyt z muzyką, skończywszy na biletach dookoła świata. Niecodzienna promocja potrwa tylko do 19 sierpnia br.!

Zbieraj mile i wymieniaj je na nagrody

Warto przystąpić teraz do programu lojalnościowego Flying Blue! 1000 Mil powitalnych otrzymają osoby, które zapiszą się do programu między 15 lipca a 19 sierpnia br. poprzez stronę i podczas rejestracji podadzą kod promocyjny "WWPL". Dodatkowe Mile zostaną odnotowywane na koncie nowego członka po odbyciu minimum 1 przelotu. Lecz na tym nie koniec! Osoby podróżujące liniami Air France KLM z Warszawy otrzymają w prezencie od Flying Blue również kupony na kawę lub inny napój, po które można zgłaszać się do biura Air France KLM na Lotnisku Chopina (promocja dotyczy osób, które przystąpiły do Flying Blue po 15 lipca 2015). Akcja jest realizowana we współpracy z pięcioma kawiarniami na warszawskim lotnisku z sieci SO! COFFEE, Flying Bistro i Voyage Cafe.

//www.pasazer.com/img/images/normal/Mile%20Flying%20Blue.jpg
Główną zaletą Flying Blue jest to, że mile można gromadzić jak i wykorzystywać przede wszystkim na przeloty nagrodowe, korzystając z ogromnej siatki połączeń lotniczych na całym świecie oferowanej przez Air France KLM i 35 linii partnerskich. Ponadto z programu mogą czerpać korzyści również podróżni, którzy latają rzadziej i nie zgromadzili wystarczającej liczby mil na przelot nagrodowy. Milami Flying Blue można m.in. zapłacić za wygodniejsze miejsce w samolocie lub szereg prezentów dostępnych na stronie Flying Blue Store. Można również w ten sposób opłacić specjalny dodatkowy posiłek tematyczny "à la carte" lecąc linią KLM (4200 mil), wstęp do poczekalni biznesowej w Paryżu (od 3500 mil) czy przewóz pupila (transport kota samolotem z Amsterdamu do Barcelony to koszt 4000 mil). Natomiast za 10 000 Mil można zabrać dodatkowy bagaż do 23 kg na trasie z Europy do Stanów Zjednoczonych.

Nawet niewielka liczba mil jest cenna!

Dzięki Flying Blue Store, zgromadzone mile można obecnie wydawać na wiele sposobów. Członkowie programu mają do wyboru przeróżne prezenty, począwszy od tych za niewiele powyżej 1000 mil, takich jak e-booki, płyty z muzyka, e-albumy na zdjęcia czy prenumeratę np. National Geographic. Dzięki możliwości spożytkowania mil na różnorodne niedrogie nagrody, teraz uczestnictwo w programie jest opłacalne nawet dla tych klientów, którzy latają rzadziej – np. 1-2 razy w ciągu roku.

Podobnie jak większość programów lojalnościowych – uczestnictwo we Flying Blue jest bezpłatne. Więcej informacji o programie – możliwościach wykorzystania mil, usługach w zależności od poziomu karty itd. – znajduje się na dedykowanej stronie.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama