Hotel B&B Wrocław: Ekonomicznie w centrum Wrocławia

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
30 maja 2015 14:26
W zaledwie 10 minut można dojść z wrocławskiego hotelu B&B na rynek tego miasta. A jak na tak dobrą lokalizację hotel oferuje też ekonomiczną cenę. Standard w sieci jest również na dobrym poziomie jak na obiekt dwugwiazdkowy.
Reklama

Obiekt we Wrocławiu jest trzecim hotelem B&B w Polsce. Jako pierwszy otwarto hotel B&B w Toruniu, który jest zlokalizowany tuż przy Starym Mieście. Następnie oddano do dyspozycji gości oddalony o 5 minut jazdy od lotniska i 15 minut od centrum miasta hotel B&B Warszawa-Okęcie. Obecnie sieć dysponuje niemal 400 pokojami, które wyposażone są zgodnie z międzynarodowymi standardami B&B. Polski oddział już planuje kolejne inwestycje w dużych miastach - w Łodzi i Katowicach.

//www.pasazer.com/img/images/normal/hotel,b&b,wroclaw,pasazer%20(8).jpg
Spółką macierzystą B&B Polska jest Groupe B&B Hôtels, trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji. Powstała w 1990 r. Hotele B&B należą do segmentu hoteli dwugwiazdkowych - ekonomicznych, lecz stawiających na jakość, indywidualny design poszczególnych lokalizacji oraz profesjonalną i miłą obsługę. Sieć posiada obecnie ponad 230 hoteli we Francji, 73 w Niemczech, 22 we Włoszech, trzy w Polsce, dwa w Portugalii oraz po jednym z Czechach (Praga) oraz Maroku (Rabat).

//www.pasazer.com/img/images/normal/hotel,b&b,wroclaw,pasazer%20(7).jpg Obiekt we Wrocławiu oferuje łącznie 140 pokoi z klimatyzacją, darmowym dostępem do bezprzewodowego Internetu oraz telewizją satelitarną. Na gości czeka również 40 miejsc parkingowych, prawie połowa z nich znajduje się w garażu podziemnym.

//www.pasazer.com/img/images/normal/hotel,b&b,wroclaw,pasazer%20(5).jpg
Specjalnie z myślą o klientach biznesowych udostępniona została sala konferencyjna, która znajduje się na parterze budynku. Ponadto odwiedzający hotel B&B mogą skorzystać z charakterystycznych dla marki rozwiązań, m.in. pokoi rodzinnych, śniadań w formie bufetu czy możliwości zakwaterowania zwierząt.

//www.pasazer.com/img/images/normal/hotel,b&b,wroclaw,pasazer%20(1).jpg
Pokoje hotelowe, do których można dojechać wygodną i dużą windą, posiadają nowoczesny, a zarazem gustowny wystrój. Hotel oferuje podróżnym rodzinom z dziećmi większe pokoje rodzinne, w których oprócz jednego podwójnego łóżka jest jeszcze dodatkowe, piętrowe łóżko.

//www.pasazer.com/img/images/normal/hotel,b&b,wroclaw,pasazer%20(4).jpg
Są do wyboru również pokoje dwuosobowe z jednym bądź dwoma łóżkami. Wszystkie pokoje wyposażone są w telefon, telewizor i biurko, darmowy Internet Wi-Fi, okna z roletami lub zasłonami, klimatyzacją i łazienką. W łazience znajduje się prysznic, toaleta, a także umywalka z kompletem ręczników.

Hotele B&B dbają o środowisko, więc zamiast pojedynczych mydeł są duże pojemniki z mydłem/żelem w płynie.

//www.pasazer.com/img/images/normal/hotel,b&b,wroclaw,pasazer%20(9).jpg
Dużym plusem jest restauracja. Śniadania są obfite i zdrowe. Do wyboru są ciepłe dania na słono (m.in. kiełbaski i jajka) oraz słodko. Zimny bufet obejmuje szeroki wybór serów, wędlin, warzyw, ryb oraz świeżych owoców. Pieczywo jest zróżnicowane, a do niego hotel proponuje kilka rodzajów miodów, dżemów i kremów czekoladowych. Goście mogą mają też do wyboru wiele napojów: kawy, herbaty, zimne napoje, a kończąc na sokach i przetworach mlecznych.

//www.pasazer.com/img/images/normal/hotel,b&b,wroclaw,pasazer%20(6).jpg
B&B Wrocław Centrum to bardzo dobry obiekt o bardzo dobrym jak na tę klasę i na tle konkurencji standardzie z miłym i uczynnym personelem. Goście odwiedzający B&B we Wrocławiu na pewno szybko docenią jego doskonałą lokalizację. Hotel położony jest bowiem w ścisłym centrum, przy ulicy Ks. Piotra Skargi 24/28. Dzięki temu bardzo łatwo jest dostać się z niego zarówno na rynek Starego Miasta, do centrum handlowego Galeria Dominikańska, jak i na dworzec główny PKP.

Szczerze polecamy ten hotel osobom szukającym niedrogiego, ale w dobrym standardzie zakwaterowania w centrum Wrocławia.

Informacje:

Nazwa: B&B Wrocław Centrum

Położenie: ul. Ks. Piotra Skargi 24/2, Wrocław, Polska

Kategoria: Hotel ekonomiczny, turystyczny

Ceny: Pokój jedno lub dwuosobowy od 149zł do 249zł. W najtańszych taryfach śniadanie płatne osobno (25 zł). Sprawdź aktualne ceny w hotelu B&B Wrocław Centrum.

Piotr Bożyk
fot. Piotr Bożyk, B&B Hotels

Sieć B&B Hotels Polska udostępniła redakcji Pasazer.com pokój do recenzji.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama